Best of Beauty 2019

Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szitas.kata, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez a gyengéd szappan fertőzésgátló rózsafa, szantálfa és abszorbens faszén felhasználásával készül, arcon és testen egyaránt alkalmazható. A szantálfa jellegzetes, földes illatot kölcsönöz a szappannak. A faszén felszívó képessége jól ismert, míg az édesgyökér bőrlágyító, a rózsafaolaj pedig fertőzésgátló hatású. Olyan gyengéd, hogy arcmosáshoz is használható, de az egész testre kiváló.

idonthaveaname

2019. április 3.

Szépen és hatékonyan tisztít, a zsírosodást mondjuk csak mérsékelten fogta vissza, de nem irritált. Ami miatt csak négy csillagot adok az az, hogy bár tényleg tiszta lett utána az arcom, nekem a miteszerképződést nem akadályozta/lassította, ráadásul nekem kb másfél hónapra volt elég ez a 100 gramm, lehet, hogy én csinálok rosszul valamit, de mindennapos használat mellett is kicsit gyorsnak érzem, ezért az árért (már rég 3000 Ft fölött van a 100g ára, ezt érdemes lenne itt is módosítani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

nemethreni

2019. március 23.

Évek óta ezt az arctisztítót használom, csodákat tesz a zsíros, pattanásos bőrömmel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

evelution

2019. március 7.

egyik legjobb lush szappan,amit eddig használtam, kb ket hete hasznalom, de mar latom az allamon, mennyivel tisztább a bőr!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

naiyah

2019. február 27.

nagyon bevált, és 3-4 hónapig kibírta a mennyiség, az arcomat is minimálisan szárította csak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

orebianka

2019. január 8.

IMÁDOM. Rengeteg ideig elég, gyönyörűen tisztít, könnyen habosodik. Mindennapos használat mellett a pattanások sikítva szaladnak el, a bőröm puhaságáról nem is beszélve!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

SzarkaVivien

2018. november 5.

Ez az én csodaszerem. Mindennapos használatkor szinte pattanásmentessé válik az arcom, és ha előjön valami pattanáskezdemény az is megszűnik pár nap múlva. Külön megjegyzés, hogy figyelni kell arra, hogy rendszeresen legyen használva, mert az én bőröm, ha nem használtam akár 2 napig, újra elkezdett pattanásosodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

kremmanias24

2018. szeptember 20.

Talán eddig a leghatásosabb Lush termék, amit vettem. A 100 grammos is nagyon sokáig elég. Segített a patijaimmal, bár sajnos megszüntetni nem szüntette meg, de enyhített rajta sokat. :) Én szeretem nagyon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

kecskesszuszu17

2018. február 8.

A legtökéletesebb arctisztító, amit sosem gondoltam, hogy ennyire szeretni fogok, mert általában nem szeretem a szappanokat, inkább a zselés vagy gél állagú termékeket. De ez csodás. Az arcomon jelentkező vörös foltokat pár alkalom után teljesen elmulasztja, segít a pórusaimat tisztán tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Szilviams0118

2018. január 18.

Ha fekete szappan, akkor ez. Nagyon szépen tisztít, tökéletesen puhának érzem utána az arcomat, még át szoktam törölni a Lush Tea Tree Tonikjával. Tényleg nem olcsó, viszont szerintem sokáig elég (legalábbis nekem), így ár-érték arányban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Emeseberes

2017. november 3.

Imádtam a Lush dark angels arctisztítóját, de sajnos annyira nehezen mostam le magamaról, hogy úgy döntötten váltok. A választásom erre a szappanra esett.

Nagyon szeretem, szépen tisztít és radíroz is. Az arcom estére sem lesz fényes a zsírtól. Pihe puha matt arcbőrt hagy maga után. Miután elkezdtem lushos termékekkel tisztítani az arcom azóta minimális pattanásom van így nem csak ezt vagy a dark angelst, de bármelyik másik arctisztítót nagyon ajánlom. :) Akinek zsírosabb a bőre annak remek szolgálatot tehet. Picit szárít így normál-kissé szárazabb bőrre nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.