Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tuzgyujto, Módosítva: 2012. december 11.

Folyékony szemhéjtus.

agi.greendaygirl

2014. december 30.

black friday rendelésemhez csaptam hozzá, mert olyan olcsó volt :D Eredetileg a szett ajánlatot akartam, de az oldal azt nem engedte kosárba tenni, úgyhogy egyesével vettem meg mind az 5 színt, de még így is olcsó volt :)
Főként a zöldre fájt a fogam, régóta keresek egy ilyen szép metálos-zöld tust. Úgyhogy őt próbáltam ki először és imádom. Nagyon szép a színe, könnyen fel tudtam vinni, tartós is. Gyorsan megszárad, emiatt kicsit félek is, hogy be fognak száradni :S
Amúgy a fekete kivételével mindegyik ilyen metál fényű, talán a plum a leggyengébb pigmentáltság szempontjából, de pár húzással az is rendben van.
Utólag belegondolva a szürkét nem is értem minek rendeltem meg, a szürke szemceruzáimat sem használom.. na mindegy :D
Ami a csomagolást illeti, eléggé fapados a dizájn, de ettől is lehet olyan olcsó. A tubuskák színe lehetne kicsit élénkebb, mert így annyira hasonlítanak, hogy nehéz elsőre megtalálni azt, amit keresek...
Simán arctisztítóval nem jött le, de utána az avon krémes szemfestéklemosómmal ugyanúgy simán megszabadultam tőle, mint a többi ilyen tartós szemrevalómtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

katalinmyy

2013. március 24.

imadom, h olyan kemeny a tus resze. nagyon szepen lehet vele vonalat huzni
ma iszonyat meleg szaunaban izzadtam es a vonal meg sem mozdult :) a legjobb tus, amim valaha volt es az ara is hihetetlen jo. a dragabb drogerias tusok elbujhatnak mellette!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

imadom, h olyan kemeny a tus resze. nagyon szepen lehet vele vonalat huzni

tuzgyujto

2013. január 14.

Öt színben lehet kapni, én voltam olyan szerencsés, hogy az összes a fa alatt várt. Nagyon szuper kis tusok ezek, szuper tartósak, vízzel nekem nem jöttek le, csak olajos szemfesték lemosóval. Gyorsan szárad, az applikátora viszont kicsit furcsa, mintha kemény lenne. Meg kell tanulni vele vonalat húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 14.

Hidratálók: Hyaluronic Acid

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.