Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szpirita, az összetevőket feltöltötte: TimiK, Módosítva: 2016. október 5.

TimiK

2016. augusztus 8.

Gyönyörű színek és szupertartósak! Álmaim palettája :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Gyönyörű színek és szupertartósak! Álmaim palettája :)

Milendoria

2014. május 30.

Jó kis paletta, szépen pigmentált, fényes színek lágy textúrával, jól kombinálhatóak, szépen eldolgozhatóak. Kiszerelése is rendben, nagy tükörrel, szerintem sosem fogom tudni elfogyasztani :) Viszont az illata nekem nagyon 'olcsó' szagú, én ezt nem igazán szeretem benne. Emiatt vonom le az egy csillagot, mert egyébként jól használható, ár-érték arányban kifejezetten 'megérős' paletta. Én az amazonról rendeltem, és kb. 2 hét alatt itt is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

Pöti

2013. július 30.

Gyönyörű lilák és rózsák... Imádnivaló ez a paletta. Csak nemrég fedeztem fel magamnak a lilát, így most nagyon boldog vagyok ezzel a szépséggel. Sajnos ezt a palettát itthon nem kapni, legalábbis a MUP-nál nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 30.

szpirita

2013. január 27.

Nagyon szeretem ezt a palettát. A bordó szerelem volt első látásra! Az árnyalatok mind csillogóak. A pan-ek viszonylag nagyok, van bennük anyag bőven. Jó minőségű, tartós színek. Szerintem, megéri az árát. A mágneses paletta pedig nagyon praktikus találmány, lehet kombinálni más márkák festékeivel is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.