Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2012. március 19.

Extra tartós, erősen pigmentált dörzsölésálló gél/zselé tus. 25 különböző színben kapható.

Kiszerelés: 3 g

Harmony29

2013. április 25.

Rémálom...nagyon rossz volt a kezdetektől bármelyik színnel is próbálkoztam (sajnos többet is megrendeltem egyszerre), azóta pedig mindegyik totál kiszáradt, össze is zsugorodtak...komolyan...kipottyantak a tégelyből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.

Szütyő Beauty blog

2012. november 27.

Nem vált be! Kétszer használtam, aztán mikor újra érte nyúltam, már kőkeményre beszáradt. Biztos nem fogom újravenni. Nem ér meg ennyi pénzt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

kato17

2012. október 27.

Nem is baj, hogy már nem gyártják, mert nekem sem vált be. Hamar beszáradt, pedig alig használtam. (Nem a nyitogatástól, vagy a túl sok levegőztetéstől, hanem csak úgy.) Amíg krémes volt, addig jó volt használni, megfelelően pigmentált és tartós volt, de utána azonnal kuka. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

szisz5

2012. február 13.

Tény, hogy gyönyörű színekben van, és csupa jót hallottam róla, de... megrendeltem a True Black árnyalatot. Én is csak arról tudok beszámolni, hogy kapargatni kell az üvegből, hogy fogjon. Ráadásul iszonyatosan morzsálódik már a kezdetektől fogva. Olyan szinten, hogy mikor felviszem a szememre, napkörben apró morzsákban pereg le onnan ... Abszolút nem ilyen állagot vártam.
Kiszáradva szerintem nem lehet, mivel tényleg már a legelső használat után ezt tapasztaltam... Nagyon nagy csalódás volt, nem merek többet venni belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

MelC

2011. november 30.

A CS gélek nem gél állagúak, hanem olyanok, mint a krémalapok, pl. a Sleek primer. Tény, hogy gél a neve, de ezek alapok. Annak viszont nagyon-nagyon jók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 30.

MelC

2011. szeptember 22.

Lehet, hogy színenként más, de nekem a True Black, Royal Purple és a Boom Boom van meg és nagyon-nagyon meg vagyok velük elégedve. Jól kenhetőek, sosem moccantak el, tartósak, jó alapnak. A nagyon színesek azok szárazabbak és gyorsan kell velük dolgozni, csak ennyi a titok, de szerintem azok is szuperek, csakhát azok nagyobb technikát igényelnek felvitelkor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 22.

Maggie

2011. augusztus 30.

Nagyon utálom, mert kaparni kell szinte, hogy fogjon..nekem a kék színű van és egy rémálom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

Sminkes

2011. augusztus 18.

Én nagyon szeretem, nekem true black, deep plum és summer fun van. Rákenem a szemre, teszek rá festéket és meg sem moccan. A titka, hogy primert kell a szemre vinni és utána kell rátenni a gélt alapnak. Nagyon jól kihasználhatóak kisebb testfestésekhez is. Valamelyik szín gyorsabban, valamelyik lassabban szárad. Megmondom őszintén, hogy én nem tudok rosszat mondani rájuk. Talán annyi észrevételem van, de ez nem hiba, hogy az élénkebb színek picit befogják a bőrt, mint ahogy egy jó minőségű erős matt rúzs is. Szóval én csak ajánlani tudom és nagyon kiadós a mennyiségük is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 18.

UnVraiAnge

2011. július 31.

Ennek a zselétusnak maximum egy maszkmester veszi hasznát valami C kategóriás horrorfilm forgatásán, mert ez aztán csak maszatolódik, kenődik még órákkal később is. Én legalábbis simán lehettem volna Fester Addams dublőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.