Cococare

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. március 8.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

sephora

2013. március 1.

A parabenek nem tetszenek benne, de amikor ezt az ajakbalzsamot használtam, akkor még nem volt Krémmánia, és én sem voltam annyira képben...
Összességében nagyon szerettem ezt az ajakápolót, szerintem volt olyan jó, mint bármely más drágább árfekvésű ajakápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Zsírsav féle, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként, emulgeálószerként és felületaktív anyagként használnak a kozmetikumokban.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.