Codage Paris

Ár:   €79   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2016. január 15.

Ár:   €79
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A SERUM N°03 egy csodálatos formula, mely feltölti a sejteket, méregteleníti az élettelen bőrt, és visszaadja annak ragyogását. Aktív hatóanyagaival gyorsan eltünteti a fáradtság jeleit és revitalizálja a bőrt. Nyugtató összetevői ellazítják a stresszes bőrt és hatékony megoldást nyújtanak az öregedés első jeleinek megelőzésére és korrigálására.

balababa

2017. január 9.

Mintat kaptam belőle és azonnal beleszerettem.megrendeltem a teljes méretűt nem olcsó,de megéri.Már az első használat meggyőző gyönyörű bőröm lesz tőle.sokáig kitart a lookfantastic.com lehet rendelni 2 hét alatt megjön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 9.

sziszus_

2016. február 3.

Én is csak dicsérni tudom! Szerettem volna beépíteni egy szérumot az arcápolási rutinomba, de nem akartam mellényúlni. Sokat olvastam utánuk, de ezt egyáltalán nem néztem ki... azonban egy ajándék beauty bag-ben kaptam belőle mintakiszerelést, amit kipróbálva tudtam, hogy be kell szereznem a teljes méretű terméket is. Nem olcsó, egyáltalán..., de sokáig kitart és valóban nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

ansu

2016. január 16.

Mesés ez a szérum! Folyékony, kissé tejszerű az állaga, pillanatok alatt beszívódik, nem hagy semmilyen zavaró réteget maga után. Az illata is csodás, persze tudom, hogy ez nem kéne hogy mérvadó legyen, de nekem fontos. Na de ami a legfontosabb: A-C-E vitaminbomba, egy álom a bőrnek! Általában este kenem, retinoidtartalma miatt, s reggelre kisimult, egészséges kinézetű bőrrel kelek. Picit körülményes a beszerzése, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Retinyl Palmitate, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Algae Extract, Erythritol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Peptidek: Diaminopropionoyl Tripeptide-33, Acetyl Hexapeptide-37, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.