Colgate

Ár:   425 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 425 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. február 15.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 425 Ft

Mikro tisztító kristályokkal gyengéden polírozza és fehéríti a fogakat.

Ár: 425 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
lovecreams

2017. május 31.

Semmit nem fehérít, és néha túl erős, szinte maró íze volt. Jól tisztít, friss leheletet ad, de semmi több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

RimmelAthen

2017. január 18.

Én odavagyok érte. Öröm vele a fogmosás. Nagyon friss marad utána a leheletem ami nekem nagyon fontos. Én már 2.használat után észrevettem, hogy fehérebbek a fogaim, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

kovacsrekaa

2016. május 25.

Feherito hatasat nem vettem eszre. Jol tisztit, 430 forintert pedig nem draga. Nekem friss marad a lehelletem hasznalata utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

senskin

2015. augusztus 3.

Fertőtlenítő íze van, fúj. Amúgy nagyon elrontották szerintem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Fertőtlenítő íze van, fúj. Amúgy nagyon elrontották szerintem....

rizspufi

2015. július 16.

Nekem nem vált be. Nem lesz tőle friss a leheletem, nem érzem, hogy jól tisztítana, ráadásul nagyon vizes állagú lesz. Fehéríteni egyáltalán nem fehérít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

puskas.henrietta94

2015. május 8.

Nagyon jó fogkrém, 2-3 órával fogmosás után is érzem még azt a tiszta érzést a számban. Nekem eddig semmit se fehérített, pedig háromszor mosom egy nap. De lehet, hogy ezt is embere válogatja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

butterfly.6927

2014. május 23.

Átlagosan jó fogkrém, arról nem is beszélve, hogy árbarát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Átlagosan jó fogkrém, arról nem is beszélve, hogy árbarát.

MissNickole

2013. december 28.

Évek óta ezt használom, teljesen meg vagyok vele elégedve. Én elég nehezen választok fogkrémet, mert a legtöbb sajnos annyira erősen mentolos, hogy nemhogy fogat mosni, de még megszagolni sem bírom a tubusban. Ennek enyhébb az illata, az íze is kellemes és a kis dörzsi szemcséknek köszönhetően jól tisztít.
Azért csak 4 csillag, mert én fehérítő hatást egyáltalán nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

Azért csak 4 csillag, mert én fehérítő hatást egyáltalán nem tapasztaltam.

kismadár

2013. december 24.

Ez egy teljesen átlagos fogkrém, megfelelően tisztít, jó az íze és egy picit még fehérít is. Meg vagyok vele elégedve. Ár-érték arány rendben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

Pingus

2013. szeptember 14.

Mindig visszatérek hozzá! 375 forintért én nem várok tőle sokat. Teszi, amit tennie kell! Sokkal jobb, mint a többi túlspirázott fogkrém!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, PEG-12

Sorbitol h 1 1