Colgate

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: minasm3, Módosítva: 2012. október 27.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Colgate Advanced Whitening GoPure méregtelenítő fogkrém aktív mikro-tisztító kristályokkal klinikailag igazoltan 14 nap alatt fehérít és rendszeres használata eltávolítja a bakteriális szennyeződéseket a fogakról.

agi.greendaygirl

2014. február 23.

háát.. nem győzött meg. Fehérítő hatását nem észleltem. Nekem kicsit híg az állaga. Amit leginkább utálok benne, az az agresszív zöld színe. Még a harmadik öblítés után is zöld víz jön ki a számból :D Felejtős ez a fogkrém, pedig reméltem, hogy jó lesz. Tisztító hatása átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

hajnuska

2013. június 1.

Epp az elobb hasznaltam ezt a fogkremet, mikor tukorbe neztem , mintha Shreket lattam volna, tiszta zold volt a szam ,es a fogaim. Legalabb minden fogmosas kozben jokedv lesz :-)
Nekem kelloen mentolos, igazan friss erzest hagy maga utan , kivancsian varom , hogy lesz e feherito hatasa.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, PEG-12

Sorbitol h 1 1

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.