KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Colgate

Ár:   425 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   75 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 425 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. október 23.

Kiszerelés:   75 ml és 100 ml
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 425 Ft

Fehérítő hatással.

Ár: 425 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Poptie

2018. május 24.

Shine Crystal típusban vettem. Jó vele fogat mosni, olyan galaktikus lila és csillogó kis flitterek vannak benne. Talán pont azért fehérít, mert a jópofa állaga miatt többször mosok vele fogat, mint más fogkrémekkel. Tényleg fehérít, nekem bevált.

Poptie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

Moony

2018. március 9.

Nem csak ez a fajta, hanem az összes Colgate fogkrém kedvenc. Ez az egyetlen fogkrém, aminek használata után tényleg teljesen tisztának érzem az egész számat. Leginkább rágóízük van, amit én nagyon szeretek. Árban is szuper.

Moony
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

IrisAnn

2018. március 7.

Vendégségben használtam először és nagyon meglepődtem, hogy egyből látszott a különbség! Legközelebb már ilyet vettem, most tartok kb. a tubus felénél. A fogaim fehérebbek (mondjuk lehet, hogy azért is, mert ez jobban motivál a gyakori fogmosásra... :) ), a leheletem frissebb, ár-érték arányban szuper! Aki ragyogó hófehér fogakat szeretne, az válasszon azért ennél a kategóriánál magasabból fogfehérítőket, de a saját mércéjén tökéletesen állja a sarat. ;)

IrisAnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

berdobarbara

2018. február 17.

Szépen fehéríti a fogakat, bevált! :)

berdobarbara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 17.

Szépen fehéríti a fogakat, bevált! :)

Bubus06

2017. október 30.

A kedvenc fogkrémem. :) Mindig visszatérek hozzá..Próbáltam már nagyon sok félét, sokkal drágább árért, de ez viszonylag olcsó is és tényleg fehérít. Mindent tud amit tudnia kell egy fogrémnek, és van még hozzá ez a kis plusz is! :) Nekem nem azonnal látszik a fehérsége..De nem bánom. Ha két hétig használom akkor már elég szép fehér fogakat csinál.

Bubus06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Manna2002

2017. október 16.

Hat igazából ma vettem
Megmostam vele a fogam ES egyből láttam a fehérítő hatást, friss maradt a lehelletem
Bar igaz hogy en egy ici-picit drágábban vettem ( kb.:30 forinttal:D)
Szóval azt amit ígér azt nekem mar az első alkalommal is nyújtotta
Ami pozitív csalódás
Annak tudnám ajánlani aki friss lehelletet akar , egy kis fogfeheritessel , ES szerintem ezt mindenki akarja -kivéve ha nem valami sztár vagy akinek mar amugyis hofehérek a fogai

Manna2002
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 16.

Hat igazából ma vettem
Bar igaz hogy en egy ici-picit drágábban vettem ( kb.:30 forinttal:D)
Szóval azt amit ígér azt nekem mar az első alkalommal is nyújtotta
Ami pozitív csalódás

idknemtudom

2017. augusztus 26.

Fehéríti a fogat, nekem bevált!

idknemtudom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Fehéríti a fogat, nekem bevált!

Gina19

2017. július 29.

Már egy ideje csak ezt használom, elég jól fehérít, ár-érték arányban szuper. Himalaya fogkrémet cseréltem le erre, mert untam, hogy egyáltalán nem lesz tőle friss a lehelletem. De ez ilyen téren is jól teljesít.

Gina19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 29.

Akara

2017. július 6.

Korrekt fogkrém, végre valami, ami tényleg fehérít is. Nyilván nem lettek rikítóan fehér fogaim. Erre a célra rendeltem külföldről tapaszt. Gondoltam, előtte érdemes lesz beszereznem fehérítős fogkrémet és szájvizet. Korábbi negatív tapasztalataim miatt rengeteg termék véleményeit megnéztem itt a Krémmánián és erre esett a választásom. Önmagában a szájvízzel kiegészítve is hatott, tökéletes kiegészítése a tapasznak.

Akara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

greta97

2017. február 1.

Sok "fehérítő hatású" fogkrémet használtam már, de az egyetlen, ami tényleg fehérít a fogaimon!

greta97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

Hidratálók: Sorbitol, PEG-12, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!