Colgate

Ár:   550 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dyana91, Módosítva: 2021. március 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók

"SmartFoam technológiával alkottuk meg, amely mélyen behatol a fogak és a fogíny közé. Az ásványi, műanyagmentes tisztító szemcséivel gyengéden és kíméletesen tisztítja a fogakat."

Dyana91

2021. március 19.

Még férjemnek vettem,de gondoltam én is kipróbálom.
A fogkrém nagyon habzik a szájban, kicsit érezni benne a szemcséket és brutálisan mentolos. A lehelet garantáltan hosszantartóan friss maradt, ami tetszett, de nekem szárította a számat.
Összességében egy teljesen átlagos fogkrém, hosszú távú hatása a fogakra nem tudom milyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Még férjemnek vettem,de gondoltam én is kipróbálom.

Hidratálók: Sorbitol, PEG-12

Sorbitol h 1 1