Colgate

Ár:   992 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 992 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. augusztus 3.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 992 Ft

Ár: 992 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
85eva

2019. április 15.

Komoly változásokat nem eredményezett a használata! Sajnos a fogam maradt a régi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

tincsi88

2013. október 13.

Hmm!Hát érdekes! Az első tubusnál úgy gondoltam,h. igen ez fehérít!Aztán a 3-nál már nem így gondolom!Felváltva használok 2 fogkrémet.A Rossmannos P...nt fogkrém sokkal szebben fehérít és kb. fele ennyibe kerül!Ha ez elfogy nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

sabrirory

2013. május 23.

Nekem teljes pénzkidobás....én egy ezresért vettem Tescoban, de hiába használgattam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 23.

Csajszi26

2013. május 8.

Nekem láthatóan fehérebbek lettek tőle a fogaim! Nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 8.

Nekem láthatóan fehérebbek lettek tőle a fogaim! Nagyon jó!

miomio

2013. március 26.

Sajnos sárgásak a fogaim, pedig nem dohányzok, nem kávézok. Gondoltam kipróbálom. Sajnos én nem láttam nagy változást a fogaim színében egy tubust elhasználva. Fogat mosni tudok fele árú fogkrémmel is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

rexike

2013. március 22.

Jól bevált fogkrém, jó íz, tartós frissesség. Valóban fehérebbek a fogaim bár nem nagyon, de mégis észrevehetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Ádám

2013. január 9.

Sok fehérítő fogrémet kipróbáltam - drágábbakat, olcsóbbakat -, de én ezen tapasztaltam a legnagyobb mértékű hatást eddig. Régóta mosom ezzel a fogam, és eszem ágában sincs váltani. Örülök, hogy nem habosodik, ugyanis a habosodásra hajlamos fogkrémek roncsolják a zománcot. Akinél nem használ, az valószínűleg azért van, mert ő egyrészt elsieti a fogmosást és nem alaposan mos fogat, másrészt lehet hogy nem a megfelelő technikával teszi azt. De ez természetesen több tényezőtől is függ. Nem csak a tükörben látom a változást; a rólam készült fényképeken is hófehér fogaim vannak. Rossmannban 900 Ft, szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

S.K

2012. december 25.

Nagyon nagy csalódás! Semmit nem fehérített a fogaimon. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 25.

dynusk80

2012. november 26.

Eleg draga volt, es semmit se feheritett, biztos nem veszem ujra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

Eleg draga volt, es semmit se feheritett, biztos nem veszem ujra!

nigganyufi

2012. november 6.

Én pár napja vettem mert mindenképp szép fehér fogakat szerettem volna és úgy gondoltam kezdem a legolcsóbbtól a próbát, amúgy se volt nagyon sárga fogam nem kávézom, nem cigizem... meglepő de nekem már a 2. nap szép fehér fogaim lettek persze nem ez a ragyogó fehér de fehér és az íze is jó nekem bevált !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 6.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-12

Sorbitol h 1 1