Best of Beauty 2019

Colgate

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vereille, Módosítva: 2011. október 15.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Bőrtípus:   Száraz

Fluoridtartalmának köszönhetően segít meggátolni a fogszuvasodás kialakulását, valamint erősebbé teszi a fogakat. Erős, mentolos íze hosszantartó, extrafriss leheletet biztosít.

Ninna

2012. szeptember 30.

Az íze elviselhető és friss leheletet biztosít, de nekem egy másik termék tovább bírja, így nem teljes a megelégedésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

amyesther

2012. augusztus 2.

Tényleg intenzív az íze, friss lesz a lehelletem utána. Ámbár pár óra múlva teljesen elmúlt
Jó, nagy kiszerelésű, de inkább Listerine termékeket használok.
Ez sem rossz, de találtam jobbat....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Jó, nagy kiszerelésű, de inkább Listerine termékeket használok.
Ez sem rossz, de találtam jobbat....:)

csodaorszag.inwonderland

2012. július 3.

elégedett vagyok vele végzi a dolgát. Öblögetésnél elsőre nagyon tetszett, mostanra kicsit úgy érzem erős az íze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

napsugar14

2012. június 8.

Jó kis szájvíz, szerencsére nekem nem volt olyan erős az íze(szerintem ez annak tudható be, hogy előtte listerine-nel ezdettem). Tényleg gátolja a fogszuvasodást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 8.

Adrienn0610

2012. május 28.

Elég erős "íze"van,öblögetés után majd elhányom magam(amit lehet én rontok el,de egy kicsit mindig "lenyelek"belőle:D)de tényleg nagyon friss leheletet ad,bár nem helyettesíti a rendszeres fogmosást;)
Szeretem,tőlem 5 csillagot kap:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

Szeretem,tőlem 5 csillagot kap:)

fatime

2012. május 12.

Egy fokkal kellemesebb az íze mint a Listerine-nek, de ez is rendesen marja a számat, de a család többi tagja szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

bendee91

2012. február 14.

Nekem ez a kedvenc szájvízem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

Nekem ez a kedvenc szájvízem!!

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.