Colgate

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 20.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Colgate Plax Cool Mint szájvíz fluoridtartalmának köszönhetően segít meggátolni a fogszuvasodás kialakulását, valamint erősebbé teszi a fogakat. Erős mentolos íze hosszan tartó friss leheletet biztosít.

noradrenalin

2019. december 11.

Tartós mentolos érzet. Nekem tetszik az íze, nem marja szét a szád az alkohol. Jó kis szájvíz összességében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 11.

Katicabogar75

2018. július 25.

Nekem egy kicsit erős az íze, ettől eltekintve megvagyok vele elégedve, tartós a hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

horanett92

2018. május 22.

Joy napokon vettem féláron. Jó kis szájvíz. Nekem bejön az íze és tartós a frissítő hatása is. Nem csíp, így az öblögetés nem ér fel egy kínzással, mint mondjuk a lila Listerinnél. Valószínűleg máskor is meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Kremcica

2018. május 21.

Állandó tagja a fogmosós különítményemnek. Frissít, nincs rossz íze és nem csíp. Külön plusz hogy alkoholmentes. Egyedül az a problémám hogy nem tart túl sokáig a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Bubucim

2018. május 20.

Szerintem egy jó kis szájvíz. A Listerint nagyon szerettem régebben, de nekem már emberkínzás, hogy esténként fuldoklok könnybe lábadt szemekkel, mert annyira erős. Kerestem egy közepes erősségű, a termékteszteken is megfelelt szájvizet. Az íze nekem sem vált be, ezért váltottam, de a másik is Colgate. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

anitaanett

2018. február 14.

Az íze miatt nekem se jött be annyira. Kicsit drága is, de a hatása nem rossz, sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Fruzsi

2017. július 11.

Rettenetes íze van. Egyébként az összetevők és a hatása rendben van, de az íze miatt nem szeretem használni. Az ára is túl sok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

rocknrose

2017. április 3.

Listerine után vettem ezt, de alig várom, hogy elfogyjon. Látom, itt mindenki szereti, jöttem gonoszan lepontozni picit. Számomra nem sokat ér, kellemes az íze, de nem elég erős, nem tart sokáig a frissesség... Az L-t azért szeretem, mert kőkeményen erős és nekem arra van szükségem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Jdit04

2017. február 12.

Kellemesen mentolos íze van, egy rágóéhoz tudnám hasonlítani. Teszi a dolgát és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Mundow

2017. február 8.

Kellemes mentolos ízzel frissíti a leheletet. Nem marja az ínyt és nem tartalmaz alkoholt. Sajnos a frissesség nem tart túl sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.