Colgate

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grosesaxl, Módosítva: 2013. június 4.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Segít meggátolni a fogszuvasodást. 12 órán át küzd a baktériumok ellen.

Bubucim

2018. május 21.

Bár láttam, hogy még nincs róla vélemény, megvettem, és nagyon jól tettem. Imádom a mentolt, cukorkában, csokiban, szájvízben, fogkrémben. Az egyik kék tesója helyett, aminek nem vált be az íze, vettem ezt. A hatása ugyanolyan jó, friss leheletet biztosít, de közben nem marja szét a szám. Nekem elég hosszan meg is marad a frissesség. Biztosan újra fogom venni, mert ennyire még egy szájvíz sem vált be. Ami meg bevált, teszteket olvasgatva, nem pusztítótta el a bacikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.