Colgate

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2011. június 10.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Tunderviragos

2015. július 11.

Ő az egyik kedvenc fehérítős szájvízem, kettesével vásárolom mindig, mikor találok olcsón, vagy 3-sával és egy darabig van.:) Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

Zsanett01

2015. június 23.

Én a kék változatot próbáltam ki.Nagyon erős,és rossz ízű.Többet nem veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

Én a kék változatot próbáltam ki.Nagyon erős,és rossz ízű.Többet nem veszek.

nadalandy

2014. szeptember 11.

Ez borzalmas. Nem tudom, hogy mire jó, mert szájvíznek alkalmatlan. Nagyon gyenge. A használat után sem érzi az ember azt a tisztító hatást. A fehérítés szerintem csak reklámszöveg.
A csomagolása olyan idétlen. Nekem valahogy mindig csöpögött.
Újravenném? NEM

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

A csomagolása olyan idétlen. Nekem valahogy mindig csöpögött.
Újravenném? NEM

kpityike

2014. március 15.

Teljes csalódás. A Listerinet akartam lecserélni (ez olcsóbb volt), de totál pénzkidobás. Mintha vízzel öblögettem volna. Juj, de jó, hogy elfogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

kata12

2013. október 28.

Szerintem meg fehérít:) Nem olyan erős, viszont friss leheletet nyújt. Az íze nem mondható mentolosnak, de szerintem fincsi. A színe szép, és nagy a kiszerelés. Én szívem szerint imádom, garantált az újravásárlás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 28.

csigabiga89

2013. augusztus 24.

Reggel és este öblítek vele. Szerintem nagyon jól tisztítja a fogakat és nem is olyan erős, mint a Listerin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Lillcsike

2013. július 14.

Fehéríteni nem fehérített (mondjuk nem is számítottam rá), de kellemes, friss érzést hagyott maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

grosesaxl

2013. május 27.

A problémám ezzel a szájvízzel,az íze. Nem is az utóíz,hanem hogy közben teljesen olyan mellék íze van,mintha krémes lenne. Vagy nem tudom,nagyon fura. Nem mondom,hogy mint szájvíz rossz,de az íze miatt el sem fogyott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

jns.melinda

2013. május 8.

Mint szájvíz ok, 5-ös, de a csomagolás nagyon sz*r. Mindig rendesen visszatekertem, sőt még vízzel le is mostam a flakont (400 ml-s volt meg) és le is töröltem szárazra, de nem tudom mi történt vele, mikor legközelebb megmozdítottam, már az alja kék volt és ragadt. Biztos ereszt, vagy nem tudom. Emiatt nem is szerettem használni, mert az instant szekrénytakarítást is jelentett. Soha többet ilyet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

katalinmyy

2013. május 8.

Kipróbáltam én is ezt a szájvizet, de nem sok sikerrel. Fehéríteni nem fehérít semmit, bár ez nem meglepő. Sajnos annyira nem is frissít, mint vártam :( Nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1