Colgate

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. május 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Aktív összetevő: Arginin 8%, Nátrium-monofluorfoszfátot tartalmaz (1450ppmF)

A fogkrém az idegekig vezető dentincsatornák lezárásával szünteti meg a fájdalmat. Rendszeres használatával tartós védőréteg alakul ki a fogérzékenység ellen

A kevés abrazív anyagot tartalmazó formula kíméletesen távolítja el a fogelszíneződéseket. Segít visszaállítani a fogak természetes fehérségét.

bernadettu

2018. július 4.

A fogérzékenységemre 100% bevált. Dm-es kiárusításon vettem, azóta látom, hogy náluk már nem is kapható ez a változat, amit nem értek miért, de legalább 40% kedvezménnyel hozzájutottam anno 2018 áprilisában. Még kipróbálom a Sensodynét amit akciósan vettem, de szerintem ennél fogok maradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

rocknrose

2017. február 19.

Fogérzékenységre jó, de nekem nem fehérít és nem habzik eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Fogérzékenységre jó, de nekem nem fehérít és nem habzik eléggé.

Irudi

2016. március 28.

Amióta kipróbáltam, csak ezt használom.

Nekem a Sensodyne nem vált be, ezért kellett váltanom. Érzékeny fogakra tényleg jó, de ahhoz naponta legalább kétszer kell használni. És valóban fehérít is!

Nem tervezem lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

Amióta kipróbáltam, csak ezt használom.

Nem tervezem lecserélni.

senskin

2015. április 18.

Nem rossz, érzékeny fogra jó választás lehet. Mondjuk én sensodynt használok, de ez is egy jó alternatíva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

Dana1983

2015. február 9.

Nekem 3 hónapos terhesen lett érzékeny a fogam és a fogorvos ezt javasolta. Az íze nem rossz, jól habzik, az érzékenységet megszüntette. Azt nem vettem észre, hogy fehérebbek lennének a fogaim, de nem is arra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 9.

sztinke

2014. június 4.

Nekem bevált ez a fogkrém. Kellemes az íze, jól tisztít, segít megőrizni a fogak fehérségét és határozottan javított a fogérzékenységen is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 4.

diamond69

2012. augusztus 13.

Nekem a Sensodyne nem vált be. Aztán gondoltam kipróbálom a Colgate verziót is és akkor már fehérítsen is. Az én fogaim árnyalattal fehérebbek mint régen, el sem hiszem! [ Igaz a fogkrém használata előtt voltam fogkő leszedésen és polírozott is utána, de azt mondta a doki, hogy nem marad sokáig fehér a fogam. Nem tudom mennyi az a nem sok idő, de már egy hónapja, hogy dokinál voltam. ] A lényeg, hogy nekem nem érzékeny a fogam mióta ezt használom, pedig nem dörzsölgetem a fogaim az ujjammal, egyszerűen csak alaposabban mosok fogat.

Az ízét először nagyon utáltam, de már megszoktam :)

update: levontam egy csillagot, mert reggel mégis érzékeny a fogam amikor iszom a kávét :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Az ízét először nagyon utáltam, de már megszoktam :)

bandita

2012. június 3.

2012. 05. 25
Pár napja kezdtem el használni ezt a fogkrémet, édesanyám vásárolta, de olyan bociszemekkel vizslattam a fürdőszobapolcukon a bontatlan csomagolást és az összetevőlistát, hogy nekem ajándékozta. Fogérzékenység probléma témakörben eddig még csak a Signal Sensitive Expert-tel van összehasonlítási alapom, így rövid távon, mivel érzek lényegi különbséget, fontosnak érzem leírni.
A Signal már az 1. használatnál működött nálam, az ott leírtak szerint, amíg ennél a terméknél sajnos nem élek át akkora katarzist a fogmosások során. Ez a krém ugyan hosszú távon ígéri a megváltást, de azért már jó lenne érezni (nem érezni) valami pozitív változást ez ügyben. Egyébként kellemes ízű, "fékezett habzású" krém, irritációt nem okoz sem a nyálkahártyán sem a szám körül, hozza a számomra ismerős Colgate minőséget, kíméletesen tisztít, de alaposan. Fogok írni róla hosszú távon is, ma még nem tudom őt csodaszerként értékelni.
2012. 06. 03
Sajnos, hosszú távon sem éreztem, hogy a fogérzékenységet pozitív irányba befolyásolta volna. A fehérítés is elmaradt. Mindemellett a 4* véleményt továbbra is fenntartom, mivel kíméletesen szépen dolgozik a számban. Amikor elfogy, jöhet a Lacalut White :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 3.

2012. 05. 25
2012. 06. 03

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!