Colgate

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. február 15.

Kategória:   Fog- és szájápolók

- alkoholmentes

- nátrium- fluoridot tartalmaz  0,05 %

Mundow

2017. augusztus 1.

Kellemes íze van és alkoholmentes. Nem marja és nem csípi az ínyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Kellemes íze van és alkoholmentes. Nem marja és nem csípi az ínyt.

Cu2tka-baba

2015. július 10.

Alkoholmentes és le volt árazva ezért vettem meg. De bejött. Nagyon jó volt, nem csípett irritált és ha a szám sebes volt vagy pl nő a bölcsességfogam ami irritált azon is segített. Megérte az árát. Az egyetlen problémám az volt vele, hogy mire a flakon végére értem nekem eltörött a kupakja:/ de a termék jó, csak a csomagolás miatt -1

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Guttmann Natasa

2013. április 13.

Igaza van az alattam szólónak, tényleg nagyon kellemes használni. Enyhe íz és enyhe menthol illat jellemzi, valóban nem irritál, de mégis kellően frissíti a lehelletet. A termékcsalád másik két tagjával (a fogkefével és a fogkrémmel) együtt használva valóban hatásos az ínyproblémák ellen! Én is csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

miomio

2013. február 7.

Nagyon kellemes ízű szájvíz. Akinek a Listerine-t nem bírja a szája hosszútávon, annak ajánlom! Nem szárítja a szájat, nem csíp. 400 ml -es kiszerelésben kapható. A kupakja nagyon praktikus, az adagot könnyen ki lehet vele mérni :)
Nekem 5-ös !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Nekem 5-ös !

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.

Színezék. Lilás piros.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.