Colgate

Ár:   300 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 280 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maja, Módosítva: 2012. január 14.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 280 Ft

A Colgate Whitening fogkrém kiméletesen állítja vissza fogai természetes fehérségét.

Kiszerelés: 100 ml

Ár: 280 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

jane79

2023. március 4.

Általában azt a fogkrémet veszem, aminek kedvező az ára, mentolos az íze de nem maróan. Ez pont olyan. Újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 4.

zdoreebaba

2022. december 15.

Enyhe íze van, ami miatt nem ad hosszantartó kellemes leheletet. Ettől azért a durvább ízesítésű, mentolosakat jobban kedvelem. A használata után még egy mentolos rágógumi jó ha kéznél van. Amúgy ár érték arányban nem egy rossz termék, az biztos hogy alaposan tisztítja a fogakat és az ínyet. Azonban fehérítő hatását nem igazán fedeztem fel. Úgyhogy a fogfehérítő fogkrém kutató akciómat még nem tudom berekeszteni...ettől függetlenül mindig van belőle itthon mert a család szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 15.

Viki0407

2022. október 15.

Nem marja a számat a túlzott mentolossága, ami plusz pont, viszont fogkrémből van ennél százszor jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 15.

Palma215

2021. október 5.

Fogszabályzó után nagyon nem voltam elégedett a számban uralkodó állapotokkal. Ez a fogkrém viszont gyönyörűen rendberakott odabent mindent. Egyszerű, klasszikus, olcsó és tényleg hatékony.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 5.

Sziszikee58

2020. január 4.

Ár-érték arányban teljesen jó. Kellemes íze van, jól tisztít, megfelelően habzik, és sokáig elég. Időnként mindig újraveszem, szinte ugyanazt nyújtja, mint a drágább fogkrémek, csak negyed annyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

significado

Korcsoport: >54
2019. április 25.

Többször használtam már, szeretem az ízét, kellemes, mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 25.

Többször használtam már, szeretem az ízét, kellemes, mindig visszatérek hozzá.

creammaniac

2018. november 15.

Párom használja mindig, így néha én is rájártam és megmondom őszintén sokkal jobb, mint azok a drága fogkrémek, amiket én vettem! Tisztít, ahogy kell, mentolos, de nem csípi szét a számat teljesen, és szerintem igenis van fehérítő hatása rendszeres használat mellett. Manuális és elektromos fogkefével is jól használható. Múlt héten vettem újra akciósan 267 Ft-ért, teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

Enne

2018. augusztus 21.

Remélem, jó helyre írom a véleményt! Sima Colgate Whitening nevezetű fogkrémet vettem, itt ez az egyetlen, amit így hívnak, a papírcsomagolásra már nem emlékszem, használom már egy hónapja kb. Eddig vigyáztam, hogy a vásárolt fogkrémek azért 400-500 Ft körül legyenek, alatta és felette nem szívesen vásárolok (alatta ócskának tartom, felette pedig feleslegesnek). De ahol épp vásároltam, nem volt túl bő választék, így emellett döntöttem, a Colgate fogkrémek ritkán okoznak csalódást, a Triple Action is az egyik kedvencem olcsó ára ellenére. Hát azt kell mondjam, imádom! Olcsóbb az általam preferált értéknél, de nem bántam meg a kísérletet. Ha látok, legközelebb is veszek belőle, az tuti! Sima fehér fogkrém, sűrű állagú, elektromos fogkefére egy nagyobb borsónyit nyomok, és 2-3 perc alatt tökéletesen tiszták és simák a fogaim. Kellemesen mentolos ízű, ami jó ideig megmarad. 100 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Sztellaaaaa

2017. július 8.

Sérti a fogínyemet, nem is kicsit és nem fehérít jól, nem is tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Sérti a fogínyemet, nem is kicsit és nem fehérít jól, nem is tisztít.

Kinga79

2017. június 6.

Hihetetlen..nagyon gyakran veszek ilyet, mert olcsó. Használom is, ha már meg van. nekem sajnos a rossz fogmosási technikámnak köszönhetően teljesen elkopott az ínyem..Ma ittam kb 3 dl vörösbort és ehhez a fogkrémhez nyúltam. Mivel kissé megrészegedtem, sokáig tartott a fogmosás, jó sok hab képződött de nem dörzsöltem erősen. Nem mértem az időt, de volt 3 perc, amíg a számban matattam. Az eredmény: jobban rikít a fogsorom, mint a Perlweis Schönheit , 1500 forintos fogkrém után.....

Ergo: sokáig, jó sok habot képezve, enyhén dörzsölve lehozza a vörösbort. Ráadásul, házi, vagyis otelló szőlőből van, nagyon fog..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 6.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az élelmiszeriparban cukorpótlóként használt (édes ízű) anyag. A kozmetikumokban vízmegkötő és sűrítő anyagként használatos.

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.

Cellulózból (legfőbb növényi rost) előállított természetes összetevő, melyet elsősorban sűrítőanyagként és emulzió stabilizálóként használnak a kozmetikumokban.