Colgate

Ár:   300 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 280 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maja, Módosítva: 2012. január 14.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 280 Ft

A Colgate Whitening fogkrém kiméletesen állítja vissza fogai természetes fehérségét.

Kiszerelés: 100 ml

Ár: 296 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 280 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Sziszikee58

2020. január 4.

Ár-érték arányban teljesen jó. Kellemes íze van, jól tisztít, megfelelően habzik, és sokáig elég. Időnként mindig újraveszem, szinte ugyanazt nyújtja, mint a drágább fogkrémek, csak negyed annyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

significado

Korcsoport: >54
2019. április 25.

Többször használtam már, szeretem az ízét, kellemes, mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 25.

Többször használtam már, szeretem az ízét, kellemes, mindig visszatérek hozzá.

creammaniac

2018. november 15.

Párom használja mindig, így néha én is rájártam és megmondom őszintén sokkal jobb, mint azok a drága fogkrémek, amiket én vettem! Tisztít, ahogy kell, mentolos, de nem csípi szét a számat teljesen, és szerintem igenis van fehérítő hatása rendszeres használat mellett. Manuális és elektromos fogkefével is jól használható. Múlt héten vettem újra akciósan 267 Ft-ért, teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Enne

2018. augusztus 21.

Remélem, jó helyre írom a véleményt! Sima Colgate Whitening nevezetű fogkrémet vettem, itt ez az egyetlen, amit így hívnak, a papírcsomagolásra már nem emlékszem, használom már egy hónapja kb. Eddig vigyáztam, hogy a vásárolt fogkrémek azért 400-500 Ft körül legyenek, alatta és felette nem szívesen vásárolok (alatta ócskának tartom, felette pedig feleslegesnek). De ahol épp vásároltam, nem volt túl bő választék, így emellett döntöttem, a Colgate fogkrémek ritkán okoznak csalódást, a Triple Action is az egyik kedvencem olcsó ára ellenére. Hát azt kell mondjam, imádom! Olcsóbb az általam preferált értéknél, de nem bántam meg a kísérletet. Ha látok, legközelebb is veszek belőle, az tuti! Sima fehér fogkrém, sűrű állagú, elektromos fogkefére egy nagyobb borsónyit nyomok, és 2-3 perc alatt tökéletesen tiszták és simák a fogaim. Kellemesen mentolos ízű, ami jó ideig megmarad. 100 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Sztellaaaaa

2017. július 8.

Sérti a fogínyemet, nem is kicsit és nem fehérít jól, nem is tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

Sérti a fogínyemet, nem is kicsit és nem fehérít jól, nem is tisztít.

Kinga79

2017. június 6.

Hihetetlen..nagyon gyakran veszek ilyet, mert olcsó. Használom is, ha már meg van. nekem sajnos a rossz fogmosási technikámnak köszönhetően teljesen elkopott az ínyem..Ma ittam kb 3 dl vörösbort és ehhez a fogkrémhez nyúltam. Mivel kissé megrészegedtem, sokáig tartott a fogmosás, jó sok hab képződött de nem dörzsöltem erősen. Nem mértem az időt, de volt 3 perc, amíg a számban matattam. Az eredmény: jobban rikít a fogsorom, mint a Perlweis Schönheit , 1500 forintos fogkrém után.....

Ergo: sokáig, jó sok habot képezve, enyhén dörzsölve lehozza a vörösbort. Ráadásul, házi, vagyis otelló szőlőből van, nagyon fog..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

nudlicska

2017. április 3.

Eszembe sem jutott volna ilyet venni, de egyik ismerősömnél kipróbáltam és meglepően jó volt. Utánanéztem itt, láttam a pozitív véleményeket, aztán vettem én is. Nagyon jól tisztít!! Bár az íze nem a legjobb, mégis hatásosan tisztít, frissít, sokáig friss marad tőle a szám. Nagyon jól habzik. Szinte ugyanaz az összetevője, mint a Triple Action-nek, csak ez fehér színű, amit jobban szeretek, meg szerintem jobban is tisztít annál sokkal. Mindenhol beszerezhető, olcsó, hatásos fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

Rony

2016. július 10.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. 349 Ft-ba kerül 100 ml, és nekem mintha fehérítette volna a fogaimat, bár leszoktam a kávézásról, lehet emiatt látom fehérebbnek. Jól habzik, amit nagyon szeretek benne, és friss marad utána a lehelletem, amit más fogrém nem tudott biztosítani.
Szeretem, biztosan újravásárolom még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Szeretem, biztosan újravásárolom még.

Marcsus

2015. szeptember 1.

Nekünk már az újabb verziója van meg, mert más a csomagolása. Szerintem ez egy tipikus komfort-fogkrém, jó értelemben: nem csípi szét a mentol a számat, mégis kellemes leheletet biztosít, megfelelően tisztít, jól habzik, kevés is elég belőle, a szájhigiéniám sokáig kitart. Még szájvizet sem kell használni utána. Számomra ez tökéletesen megfelelő teljesítmény egy fogkrémtől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

sznoemi

2015. augusztus 23.

Fehéríteni valóban nem fehérít,de ettől függetlenül nem rossz fogkrém,jól tisztít,kellemes az íze.Átlagos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.