Collines de Provence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dienes Viki, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez a hidratáló és élénkítő tonik tökéletesen tisztítja az arcbőrt, amellett felfrissíti és tonizálja is azt, anélkül, hogy kiszárítaná. A bőrre kifejtett jótékony hatása a frissítő és élénkítő bio borsmenta, a bőrnyugtató bio aloe vera és a hidratáló bio olívaolaj, olívalevél kivonat egyvelegének köszönhető.

pöttipanka

2012. július 29.

Múlt héten vettem, azóta nagyon megszerettem, nagyon jól tisztít, üdít, szépen össze húzza az apróbb sebeket a arcomon. Kicsit ragacsos érzetem lesz miután felkentem de mivel úgyis hidratáló krémet kenek rá miután beszívta az arcom, így nem zavar. Az ára nagyon borsos, bár nekem akcióban sikerült vásárolnom. A tonik az 5ös, de az ára miatt 4.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Biosaccharide Gum-1