Collistar

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvi, Módosítva: 2012. január 18.

Lelőhely:   parfümériák

alexa12

szofka77

2020. május 26.

Ajandekba kaptam gyonyour csilogas led feny alatt is, imadom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Ajandekba kaptam gyonyour csilogas led feny alatt is, imadom

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 3.

552 Geranio Briosa: Ferrari piros szín, az egyik kedvenc nyári körömlakk színem. Alapozó + 1 réteggel is szépen fed, + 2 réteggel csak úgy ragyog, fedőréteggel pedig "szikrázik".
Tartóssága jó, attól függ, hogy éppen mennyi házimunkát végzünk. Normál járaton 4-5 napot gond nélkül kibír.
Jó kis lakk, kár, hogy a Collistar üzletben csak a Müllerben kapható és lássuk be, ott sem kényeztetnek el a kínálattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 3.

bokri28

2018. február 7.

Akciósan vettem egy halványlila árnyalatot, gyönyörű a szín. Könnyű felvinni, körmön is jól mutat, nemcsak az üvegben, de nekem tartósság szempontjából nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

skin

2016. március 17.

Nekem nemigen vált be. Egy nagyon szép ibolyalila árnyalatot vettem, ám nagyon lassan szárad azt tapasztaltam. Ami pozitívum, hogy szép fényes teljes száradás után is , de nekem gyorsan kopik. Lehet,hogy csak az árnyalat miatt,de nem tartós. Ezért az árért kicsivel többet várna az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 17.

Amulett

2015. február 10.

A D betűs üzletben akciós volt, 4300 helyett 1290 Ft, gondoltam ennyit megér. Hihetetlen tartós, 2 rétegben szépen fed, és nagyon gyorsan szárad, a teljes árat nem fizetném ki, de akciósan kár kihagyni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 10.

rosa.love

2014. június 20.

Pár éve beruháztam egy ilyenre...egy fekete,szivárvány-csillámos árnyalat volt. Emlékeim szerint imádtam. Az ára miatt 4 csillag, mert nem tud többet,mint egy manhattan-rimmel szintű körömlakk ezer forintért. Annyira azért nem jó, hogy 5ezret kiadjak érte még egyszer. Az ember fiatalon baromi luxuskategóriásnak érzi magát a drága cuccoktól, de így érettebb fejjel kijelenthetem, hogy a drága körömlakk az utolsó dolog, amire egy nőnek szüksége van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 20.

Csuszkababa

2012. július 28.

Nagyon jó körömlakk! Még csak két árnyalat van meg (egy rózsaszín és egy tégla színű), de igyekszem minél többet beszerezni. Alapozólakk, ez, végül fedőlakk, és a hatás kb. géllakk szerű. És majdnem olyan tartós is. Én a Müllerben vettem, 4-5 ezer darabja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 28.

szilvi

2012. január 6.

Egyik legjobb körömlakk..Nekem a Rosa Luce árnyalatú van meg..ez egy gyönyörű púderrózsaszín lakk csillámokkal. Az állaga, valószínű a csillámok miatt kicsit sűrűbb, mint egy síma lakk esetén, nagyon könnyű a felvitele a professzionális ecsetnek köszönhetően. Nagyon tartós körömlakk, minimum 1 hetet simán kibír 2 rétegben felkenve és gyorsan szárad. Tökéletesen teljesít, úgyhogy csak ajánlani tudom, mert jó befektetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.