Collistar

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Igazi különlegesség, ami elhozza otthonodba a tusfürdők varázslatos atmoszféráját. A tenger energiája, az illóolajok frissítő ereje és a Shea vaj körülölelő puhasága jellemzi ezt a rendkívüli terméket. Selymessé varázsolja a bőrt és kényeztető szépségápolássá varázsolja a fürdéset.

KalozPepi

2020. november 14.

Tényleg kellemes élmény használni, az illata különleges, kicsit gyógynövényes, az állaga, a habja selymes. Ár érték arányban valòban luxus termék, ugyanis a hatása átlagos, ugyanúgy kell utána testápoló, mint egy jóval olcsóbb után, viszont az ára ehhez képest magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

Babooca

2019. augusztus 27.

Pixiboxban ismertem meg, elajándékoztam anyukámnak, mert én nem vagyok nagy tusfürdő párti plusz nem tetszett az illata. Neki nem volt vele baja, nem szárította nyáron. Télen nem próbálta, akkor már lehet kevés lett volna neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Zsuzsi216

2018. november 13.

Szintén Pixiboxos szerzemény volt.
Kellemes volt használni. Krémes és finom illatú tusfürdő. Nem szárított, nem okozott semmi bőrproblémát.
Az ára valóban magas, ezért nem is terveztem megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Szintén Pixiboxos szerzemény volt.
Az ára valóban magas, ezért nem is terveztem megvásárolni.

bokri28

2018. február 7.

Csak az ára miatt a 4*, mert egyébként imádtam, a Pixibox révén tudtam kipróbálni. Az illata valami fenséges, nekem a hidratálása is megfelelő volt. Ajándékba bármikor elfogadnám :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

katuc77

2018. január 22.

Én is Pixi által ismerhettem meg. Sokáig nem bontottam ki, lapult a dobozában, már el is felejtettem. Annál kellemesebb volt a meglepetés, amit okozott. Nagyon finom krémes állagú, kellemes érzés zuhanyozni vele. A fürdőrózsára nyomva jól habzik. Az illata is tetszik, igazán kényeztető érzés. Viszont az ára horror, ezért biztosan nem fogom újból megvásárolni. Örülök, hogy kipróbálhattam, de nincs az a luxus érzés, ami miatt én ennyi pénzt kiadnék egy tusfürdőre. Csak ezért 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

juditkaa70

2018. január 22.

Energizál, a benne lévő illóolajok revitalizálnak. Hihetetlenül selymes lesz tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 22.

Gica81

2017. július 1.

Nagyon kellemes illata volt, ami sokáig érezhető volt a bőrön még tusolás után is, ha nem lenne annyira drága ez a márka akkor már biztos tele lenne vele a fürdőszobám, mert az olajos testápolója is kiváló volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

Ayumi

2016. november 10.

Szintén Pixibox által jutottam hozzá. Elhasználtam, de nem dobtam tőle hátast. Kellemes illata van, a krémes állaga miatt kicsit luxus érzetem támadt tőle használat közben, de teljes áron egészen biztosan nem venném meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 10.

NovakneViki

2016. október 20.

A pixiboxban ismerkedtem meg ezzel a termékkel. Nagyon tetszik a sejtelmes visszafogott illata és hogy a használata után egyáltalán nem kell testápolót használnom. Az ára valóban borsos, de akinek tetszik az szerintem megvár egy-egy kuponos napot. A legutóbbi glamour napon szereztem be egy újabb tubussal, először aggódtam, hogy fűtésszezon lévén már igényelni fogja a bőröm az utóápolást, de még mindig nem és ennek nagyon örülök.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

csill87

2016. október 16.

Nagyon örülök, hogy kipróbáltam ezt a tusfürdőt, még akkor is ha tudom, nem fogom újravenni. Eddig azoknál a tusfürdőknél, amiket próbáltam, és drágább kategóriájúak voltak, sohasem éreztem azt, hogy az valóban más, mint egy sima, egyszerű tusi. Ennek viszont olyan különleges, krémes állaga van, mintha csak egy testápolóval kenném magam, de mégis tiszta bőrt hagy maga után, nem szárít ki, nem irritál. Leginkább száraz bőrre lehet jó, télen.
Én teljesen jól elvagyok a Dove és a Nivea krémtusikkal, nem venném meg eredeti áron, de tényleg érdekes, hogy mennyire más ez a termék, mint amiket eddig próbáltam. Ha olcsóbb lenne, akkor tuti hogy nem vennék mást ezután, csak ezt, mert a bőrnek tényleg nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Algae Extract, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.