Colo

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Colo.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csilll, Módosítva: 2017. május 12.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Colo.hu, 1990 Ft

Ez a finom, mégis hatékony formula védi, táplálja a legszárazabb bőrt és hidratálja, zsíros érzet nélkül. Mindezt vegyszermentesen, sok-sok bio összetevővel. A vanília, a narancs és az ilang ilang varázslatos, édes-virágos eleganciája a lelkedet is mosolygásra ösztönzi.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Colo.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat

cukor22

2017. november 4.

Nem jó az állaga, a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Nem jó az állaga, a csomagolása.

pancsolos84

2017. október 21.

1. borzasztó gagyi csomagolás. A legolcsóbb műanyag tégely, de még zárni se zár rendesen.
2. nekem zsíros érzetet hagy. Maximum éjszakára jó.
Emiatt jól lepontoznám. Viszont! Popsikrémnek hibátlan és kiváló!

Update: Nem azért gagyi a csomagolás, mert nem elég csillogó, vagy a logó nem elég trendi. Hanem mert filléres, gagyi műanyag, ami a funkcióját sem tölti be (nem zár rendesen). Attól, hogy valami öko/bio/natúr, még lehet igényesen csomagolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 21.

2. nekem zsíros érzetet hagy. Maximum éjszakára jó.
Emiatt jól lepontoznám. Viszont! Popsikrémnek hibátlan és kiváló!

babyface

2017. szeptember 22.

az illata tényleg varázslatos, de senkinek ne legyenek illúziói arról hogy nem hagy zsíros érzetet... :( sajnos nem egy iroda- és tömegközlekedésbarát kézkrém. jelenleg a táskám lakója, de otthon fogom használni, mert sajnos nekem nehezen szívódik be, persze utána a hatása kifogástalan. :) egyedül a csomagolás halálosan gagyi ahogy a többi colo terméknél is, nem zár rendesen a kis tégelyecske, ár/érték arányban ez így túlzás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Felhasznalo888

2017. augusztus 2.

Rendelés mellé kaptam ajándék termékmintát belőle, de az a kis mennyiség is meggyőzött.
Finom citrus illat, könnyed állag, gyors felszívódás (én keveset használok, lehet hogy ezért) és szuper hidratálás.
Bár a kecsketejes szappan után már nem szárad úgy a kezem, de esténként néha azért jól esik kényeztetni a vegyszerek és egyéb szárító hatású tisztítószerek után a húzódó bőrt a kezeimen.
És bár sosem voltam oda a citrusos illatokért, de ha használom, utána folyton a kezeimet szagolgatom :-D !
Mos akciós, betárazok ebből is ;-) !
(A csomagolásról csak annyit, hogy tudomásom szerint ftalátmentes PP tégelyeket használnak a COLO-nál, nekem nem volt gondom vele: letisztult, egyszerű, de jól zárható és nem szennyezi az értékes vegytiszta kozmetikumot ami benne van - a "gagyitól" szerintem távol áll! Véleményem szerint ne legyen drágább a csomagolás, mint maga a termék és főként ne a csomagoláson legyen a hangsúly egy natur, bio, vegytiszta terméknél - a jó marketing fontos, de a fontossági sorrendet illik betartani!
Kövezzenek meg, de véleményem szerint akinek a csomagolás fontosabb és például azért vesz meg egy sampont, mert a színe jól illik a fürdőszobája csempéjéhez, az nem hinném, hogy a COLO vagy bármely másik natur kozmetikumokat gyártó cég célközönsége lenne.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Mos akciós, betárazok ebből is ;-) !

Domjanne

2016. április 24.

Egyszerűen tökéletes, gyorsan beszívódik, jó az illata, és működik:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 24.

Egyszerűen tökéletes, gyorsan beszívódik, jó az illata, és működik:)

babooo

2015. október 6.

Egyszerűen imádom! Végre találtam egy olyan kézkrémet, ami nagyon gyorsan beszívódik, nincs az a zsíros-kesztyűs érzetem a használata utána, és a kezem olyan selymes, puha órákon át, hogy szinte el sem hiszem. A formátuma is eltér más krémektől, mert sokkal habosabb, krémesebb az állaga. Illata nagyon finom. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 6.

EnikoB

2015. szeptember 29.

A Colo kézkrémje tényleg azt tudja, ami ígér. Gyorsan beszívódik, nincs utána az a zsíros érzet a bőrön. Naponta elegendő egyszer használnom, nem szárad ki a kezem még sok sok kézmosás után sem. Használat után nagyon fincsi selymes lesz a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 29.

csilll

2015. augusztus 4.

Egyszerűen imádom. Kellemes az illata, nagyon gyorsan beszívódik, nem csúszik utána a bőröm, nem fénylik. Az extra száraz, bőrömet is szuperül hidratálja, szinte selymes lesz a bőröm, ráadásul tartósan, nem kell állandóan újra kennem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol