Colo

Ár:   5890 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online a Colo.hu-n 5890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anyyyca, Módosítva: 2016. január 18.

Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Colo.hu, 5890 Ft

• nyugtatja és revitalizálja érzékeny bőrét
  • erőteljes regeneráló tulajdonságait a Gamma linolénsav (Omega 3 és 6) biztosítja, ami javítják, feltöltik a finom vonalakat
  • optimális bőrápoló
  • nem tartalmaz illóolajat, alkoholt, így alkalmas az érzékeny és könnyen irritált szemkörnyék ápolására is
  • feljavítja a bőr sűrűségét, látványosan csökkenti a ráncokat
  • feszesíti a szemkörnyék bőrét

Ár: 5890 Ft , Eladó: Colo.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
syrin

2019. október 8.

Mintát rendeltem, kenegetem egy ideje, de nem akar elfogyni. Nehezen tudom olyan vékonyan felvinni, hogy ne legyen fojtogató, kényelmetlen viselni (illetve nem tudom olyan vékonyan ér-e valamit). Az illata tetszik, de a teljes kiszerelésre nem csábultam el. A szép összetevő lista ellenére az ár-érték arány miatt kapja a második csillag levonást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

eszterszekely

2017. október 19.

Első nekifutásra meglepően kicsinek tűnik, de mivel egy pumpányi adag nagyjából egy lencse méretű és ez is elegendő nem csak a szememre, de vékonyan még a homlokomon és a szám környékén is el tudom oszlatni, így elképesztően hosszú időre elég. Kellemes, diszkrét illata van és bár nagyon tömény, zsíros krém mégis kellemes érzetet kelt a bőrön, nem pang rajta, pillanatok alatt beszívódik és puhává teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

babyface

2017. szeptember 22.

szuper kis krém szuper összetevőkkel. :) igazándból nincs nagy bajom a szememmel csak megelőző jelleggel vettem így a 30-hoz közeledvén. tömörebb, testesebb krémecske, de könnyen beszívódik, az ára először borsosnak tűnhet, de 15 ml szerintem sosem fog elfogyni... :D legalábbis nem egyhamar. az illata tipik natúrkozmetikumos egyedüli szívfájdalmam a hipergagyi csomagolás... :( párszor bedobod a táskádba és már lekopik a felirat. ilyen drága termékeknél ne csak a belsőre a külsőre is ügyeljünk...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

anyyyca

2016. január 3.

Nagyon szuper termék!! Már 3 nap után halványodtak a szemkörnyéki mimikai ráncaim!! Nagyon meg vagyok elégedve a hatásával! Megéri az árát, tuti újra veszem!! *******

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.