Colour Alike

Ár:   1240 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: profectuscat, az összetevőket feltöltötte: nemesfalvi.adel, Módosítva: 2015. április 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• hosszantartó formula
  • egyenletesn terül és gyorsan szárad

Colour Alike 513
Ár: 900 , Eladó: Myrtle
Állapot: 90-ban tele, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta/foxpost
Gabria

2019. október 7.

Három lakkom van a márkától. Egy kis meglepetés volt, hogy a sötétlila lakkom befogta a körmömet, olyan volt mikor lemostam, mintha valami komoly betegségben szenvednék, brutális. Alap- és fedőlakkot pedig mindig használok. Ennyire soha, semelyik lakk sem fogta még be a körmömet. Ez egy fogkrémes sikálás után egy fokkal jobb lett, de nem tökéletes. Egyébként gyönyörű telt színek jellemzik a márkát, ahogy láttam, az áruk reális, jó velük nyomdázni is, de nem tudok 5 csillagot adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

mhaci

2018. november 19.

Kis túlzás nélkül állítom, hogy a CA lakkok a kedvenceim, ettől a márkától van a legtöbb lakkom a nem kicsi gyűjteményemben. A holo hatás fenomenális mindben! Zseniálisak a színek, tartós, könnyen kezelhető, illatos lakk!!! Hihetetlen, de valami kellemes illatot csempésztek bele, amit felkenés után még 2 napig érezni szoktam. Kár, hogy ennyire megdrágultak azóta:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

nyuszimo

2016. március 23.

Az 511-es lilás Pastel Holo lakk van meg nekem, ami igazi üde, tavaszi szín, egy csipetnyi holoval. Könnyen lehet vele dolgozni, szépen elterül a körmeimen, két réteg elég. Már van kinézve több, más árnyalat is, szerencsére abszolút megfizethető kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

PAncsi79

2016. március 2.

Nagyon szép holo lakkok elfogadható áron. Több színnel is rendelkezem és biztosan fogok is még vásárolni belőlük, mert nagyon tetszenek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 2.

profectuscat

2015. december 8.

Nekem tizen akarhány színem volt, IMÁDTAM! Valami pazar szép lakkok, és nagyon tartósak, nem találtam bennük hibát! Mindenkinek ajánlom, aki pénztárca barát, de mégis holos lakkot keres. az jó helyen jár :) óriási szerintem a színválaszték.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

vattacukorfalat

2015. augusztus 4.

Az 530-as rózsaszín árnyalat van meg, és még egy kék színű, ajándékba kaptam mindkettőt. A kék annyira nem tetszik, de a rózsaszín az egyik kedvenc lakkom lett. Nagyon tartós, két rétegben szép élénk színe van. Nekem alaplakk nélkül sem fogta be a körmöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

vzorka

2015. július 27.

Gyönyörű a színe, nagyon tartós, de az alaplakkon keresztül is erős rózsaszínre fogta a körmöm!!! Nem akartam hinni a szememnek, mert ilyen lakkom még nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 27.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, D-Limonene, Linalool