Coloured Raine

Ár:   €50.50   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   17,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kremcica, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2021. január 4.

Ár:   €50.50
Kiszerelés:   17,5 g

12 gazdagon pigmentált szemhéjpúdert tartalmazó paletta metálfényű, csillámos és matt árnyalatokkal.

• Crown - gyöngyházfényű fehér
  • Duchess - matt tejcsokoládé barna
  • Dethrone - szikrázó eszpresszó

Anheszenamon

2020. november 15.

Meseszép paletta, és csodás minőség. A csomagolása is nagyon szép, de a beltartalom sem utolsó. A fényes színek extrán pigmentáltak, krémesek. Bármilyen furcsa, én ujjal szeretem felvinni, mert így a legszebb a végeredmény. A mattok swatcholva elég száraznak tűntek, de szemhéjon jól működnek, velük is szépen tudok dolgozni. Lehet, hogy kicsit többet kell satírozni mint egy Natasha Denona vagy Pat Mcgrath festéket, de ezt elnézem neki. Too Faced alappal használtam a palettát és reggeltől estig szépen tartott, nem ült be a festék semmilyen ráncba és nem is kopott meg. Ami még külön tetszik, hogy az összes szín használható hétköznapra is és megvan benne minden amit szeretek: matt krémszín és matt sötétbarna is. Így nem kell másik palettához is nyúlnom, tökéletes sminket készíthetek ezzel az eggyel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 15.

Ralynna

2020. március 24.

El se hiszem, hogy még senki sem írt hozzá. Szülinapi ajándék volt és én el vagyok varázsolva. Gyönyörűek és tartósak a színek. A mattokkal egy kicsit többet kell dolgozni, de bőven megéri. A csillogós árnyalatok a legszebbek amit valaha láttam. Az arany pl olyan mintha tényleg fémcsíkot húznál a szemedre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Emolliensek: Triethylhexanoin, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone