ColourPop

Ár:   $5   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0.09 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsii9521, Módosítva: 2016. október 20.

Ár:   $5
Kiszerelés:   0.09 g
Lelőhely:   online külföldről

8 árnyalatban kapható, autómatikus szemöldökceruza .

Lencseee

2019. március 23.

Nickyfromtheblock blogger utan rendeltem meg a mostani ingyenes szallitassal, es milyen jol tettem🤩 felveszi a versenyt az orok kedvenc brow pencilemmel, az ABH-szel (brow wizz) ; ezert az aron ez a minoseg ajandek! Ajanlom! Kedvenc lett, holnap ossze is vetem a kettot ugy hogy egyikkel az egyik szemoldokomet, masikkal a masikat leszitem el. Eddig csillagos otos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

candy28

2019. március 19.

Én egy ideig elég szkeptikus voltam a szemöldökceruzákkal, de ez bevált. Szépen lehet vele dolgozni. Megfestem vele a szemöldököm és a végén lévő spirállal eldolgozom. :) Nekem a Black N' Brown árnyalat van meg. Sötétbarna a szemöldököm, ez pedig egy barnás fekete árnyalat. Hát elég sötétnek hat tőle a szemöldököm, így cserélnem kell egy világosabb árnyalatra. A formulája pedig szuper jó.
UPDATE: Megérkezett a világosabb szín, a Cool Cocoa nevű árnyalat. Ez a jó szín a szemöldökömhöz.
Mint mindegyik CP termékkel, ezzel is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Mint mindegyik CP termékkel, ezzel is elégedett vagyok.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 18.

Taken for Granite árnyalatban vettem meg, mert nagyon olcsó volt, és gondoltam, hogy ha rendelek, akkor nem csak egy dolgot fogok..:) A NYX szemöldökceruzám helyett szerettem volna valami olyat, amit jobban szeretek. Régen szerettem a NYX termékét, de már a 4. ceruzámnál járok, és rájöttem, hogy nem vagyok tőle elájulva...:/ De ezt a szemöldökceruzát imádom! Alig kell hozzáérinteni a bőrhöz, és nagyon pigmentált, könnyű vele dolgozni. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 18.

vadvirag919

2018. augusztus 29.

Blonde árnyalatban vettem itt, szerencsére tökéletesen passzol hozzám színben. Egész tartós, nem sikerült leizzadnom, nap végéig tartja magát. Nagyon természetes hatása van, imádom. Szálazásra nem alkalmas, de nekem nem is erre kell, csak hogy a bőrt befogja és kicsit egységesebbnek hasson a dolog.
Egyedül a mennyiség kérdéses, kíváncsi vagyok mikor fog elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Egyedül a mennyiség kérdéses, kíváncsi vagyok mikor fog elfogyni.

Abbie182

2018. április 4.

Nem igazán szeretem a szemöldökceruzákat, inkább por-párti vagyok,de ez a mindennapokra tökéletes, pillanatok alatt el tudok készülni vele és tartós is. Színben is passzol, teljesen elégedett vagyok, megérte az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Barbara92

2018. január 22.

Árban nagyon jó, a színe is szép (blonde), viszont lehetne puhább is. A catrice szemöldök ceruzáját pl jobban szeretem, az puhább, kellemesebb vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Reni39946

2017. szeptember 28.

Nagyon nehezen szántam rá magam, hogy rendeljek egy szemöldökterméket. Élőben is sokszor nehéz választani, hát még kép alapján neten... Ma megérkezett a Honey Blonde nevű árnyalat. Szerencsére egész jól eltaláltam. Talán nem pontosan ez az én színem, de a ColourPop színválasztékából mindenképp jó választásnak tűnik. Meglepődtem, milyen kis vékony cucc, hogy szinte félek, kettétöröm. Icipici mínusz pont nálam, hogy nem lehet visszatekerni, de így legalább tuti nagyon óvatos vagyok vele.
A termék maga első használat után nagyon tetszik. Kellemes az állaga, nem túl kemény, nem túl puha, tökéletes. Könnyű vele dolgozni, s ez többnyire pont annak tudható be, hogy ennyire vékonyka. Engem nagyon megnyert, s ezért az árért szerintem többször meg fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

kovacsliliii

2017. július 23.

IMÁDOM!! Régóta ki szerettem volna próbálni a terméket, szóval nemrég sikerült is rendelnem belőle. Nagyon szép természetes a végeredmény, roppant gyorsan lehet vele szemöldököt varázsolni magunknak és rendkívül tartós még így nyáron is. Nagyon nagyon imádom, viszont sajnálom, hogy ilyen bonyodalmas beszerezni, de ezért nem vonok le csillagot, mert csúcsszuper termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

peach

2017. január 25.

Nagyon jo kis ceruza. Meg nem volt ilyen tekerosom es feltem is tole, de nagyon konnyu vele dolgozni. Igazabol jobban megszerettem mint a sima szemoldokceruzakat. Sokkal termeszetesebb hatast lehet vele elerni. A legvilagosabb Blondie arnyalatban van meg, szerencsere semmi narancsos beutese nincs. A tartossagaval is meg vagyok elegedve

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

orsii9521

2016. október 10.

Nagyon vágytam már egy olyan szemöldökceruzát amit nem kell faragni, hanem automata , olyasmi mint az ABH brow wiz, de őszintén szólva nem akartam annyi pénzt kiadni egy szemöldökceruzára, úgyhogy amikor pár hete a Colourpop-nál a szállítás 5 dolcsi volt mindenhova ő is becsúszott a kosaramba Bangin' Brunette árnyalatban. Először egy kicsit féltem, hogy túl sötét lesz de szerencsére tökéletes lett, ha csak kicsit nyomjuk rá a terméket a szemöldökre nagyon szép természetes eredményt lehet vele elérni, szinte olyan mintha igazi szőrszálak lennének, mivel olyan kis pici a feje, könnyű vele precízen dolgozni. A másik végén van egy tök jó fésű, semmi extra de nagyon hasznos. Arra még figyelni kell hogy vissza nem lehet tekerni a terméket, szóval mindig csak annyira tekerjük ki amennyit akkor elhasználunk. Ezenkívül semmi negatívumot nem tudok felhozni, illetve csak annyit hogy alapból elég borsos a szállítási költség de amikor legközelebb megint lesz ilyen akció mindenképpen rendelek még, mert még sajnos az itthoni drogériák polcain nem találkoztam automata szemöldökcerurával, pedig én ilyennel sokkal szívesebben dolgozok és szerintem sokkal könnyebb is ráadásul nem kell folyamatosan hegyezni :) Csak ajánlani tudom a kicsikét :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Isoeicosane
Színezékek: Iron Oxides, Titanium Dioxide / CI 77891