Comme des Garcons

Ár:   32 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lolka75, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 6.

Ár:   32 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Ciprus-virágos illat

Összetétel: tea, kömény, szerecsendió, fahéj, lótusz, tinta, tömjén, landanum

Comme Des Garcons 2 edp 100 ml
Ár: 24000 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost
Comme Des Garcons 2 EDP 5 ml
Ár: 2.000 Ft +posta , Eladó: kundus
Állapot: Használt, kép szerinti hiánnyal , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom, postán maradóra.

Echooo

2020. szeptember 8.

Ez szerelem. Nekem is. Van benne valami (az én orrom számára) szappanosság, édesség, füstösség. Valami... "nem fogok magamra akkor sem megszokott illatot fújni, tőlem nem fogsz sok megszokott dolgot kapni, de szerelmesebb leszel belém, mint bárkibe valaha, akkor is, ha az idő egy részében esetleg kinyírnál inkább". Na, ilyen, ha nőként használom. És nőként fogom, utolsó cseppjéig. El tudnám képzelni férfiakon, nyilván, de nem akarom, ez az enyém most így :D El nem tudom mondani, mennyire jó, és az a legjobb benne, hogy nem fogják elkapkodni sosem, sehol, mert ehhez, nőként, talán tényleg valamiféle "más" személyiség illik.
Az eleje olyan, mintha egy nagyon mainstream (de jó ízlésű) pasi és egy nagyon mainstream (de jó ízlésű) nő addig dörgölőzött volna egymáshoz, míg összekeveredtek az illataik. Aztán mikor ez elcsitul és összesimul a két, számomra valahogy furán elkülönülő oldal, áh. Mennyország. Végig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

barni8

2019. október 28.

Őt ki kell küldeni a világűrbe.
Ha létezik a Chanel 5-nek pasi és modern uniszex unokája, Ő az.
Egy parfüm akkor mestermunka, ha nem érzed ki külön az összetevőket, hanem összesimulva, egymást kiegészítve, egyetlen utánozhatatlan illatot, érzést alkotnak. Amikor verset publikálok sem kell tudnia az olvasónak, hol a jambus..csak remeknek kell lennie. Akár a hétköznapokban egy jó süteménynek.
Egyszerre citrusos és aldehides, a koriandermagtól, a tintától, köménytől mélysége van, a labdánumtól, vetivertől magassága, az ámbrától, fahéjtól édessége, a magnóliától virágossága, a szerecsendió és babér megfűszerezi, kedves keserűséget kap az angyalgyökértől és a teától.
Persze ez mind csak verselemzés, festék analizáció egy Dali freskón.

Ez a parfüm szerelem.
A legszexuálisabb és legtisztább felhő.
Tüllbe bujtatott utcalányok, akik gyónnak, és lelkükben tisztábbak a szentelt víznél.
Fehér csuhába öltözött, egymást leső minisztránsfiúk, nedves alsónadrágban.

Arany ragyogás. Az istenek kertjében termő aranyalmáknak van ilyen illatú virága.
Méginkább Apollónak, aki arany tornanadrágot hord és ezzel a virággal csábítja el más világok más isteneit.
Aranydzseki. Egy szőke lányon, aki kirabolt egy Vivienne Westwood butikot.
Mintha kitágulna a tér amikor ezt hordom, mégis csuklónyivá válik az egész univerzum.
Szeretkezni volna kedved, de mint a szellő és faág teszi, mint tenger és tengerpart.
A legéteribb szerelemmel.
Úgy érzed minden bűnöd megszentel és minden szentséged bűnbe visz.

Művész pasiknak szánt alkotás ez.
Vagy extravagány örökcsajoknak, akik rajonganak az igazi művészetért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Őt ki kell küldeni a világűrbe.
Ha létezik a Chanel 5-nek pasi és modern uniszex unokája, Ő az.
Persze ez mind csak verselemzés, festék analizáció egy Dali freskón.

Ez a parfüm szerelem.
A legszexuálisabb és legtisztább felhő.
Fehér csuhába öltözött, egymást leső minisztránsfiúk, nedves alsónadrágban.

Aranydzseki. Egy szőke lányon, aki kirabolt egy Vivienne Westwood butikot.
A legéteribb szerelemmel.
Úgy érzed minden bűnöd megszentel és minden szentséged bűnbe visz.

Művész pasiknak szánt alkotás ez.
Vagy extravagány örökcsajoknak, akik rajonganak az igazi művészetért.

Renike77

2019. január 16.

Luxusillat a javából. Iszonyatosan vagány, egyedi, összetett, brutál tartós. Uniszex. Nem lehet szavakkal leírni. Az ára húzós, de minden cseppje luxus. Szúrós, erős. Nagy kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

lazolkov

2018. november 1.

aldehidek, narancs, szegfűszeg, mandarin, magnólia, tinta, pacsuli, labdánum, ámbra, vetiver, kínai cédrus, boróka,
Mark Buxton könnyed és játékos, a japán kalligráfia művészete által inspirált 1999-es alkotása. Ez egy fantasztikus illat. Miközben kifejlődik, rengeteg arcát megmutatja, az erős, fás, balzsamikusan fűszeres jegyektől a nyáriasan szellős, grafitos, fémesen csillogó légies szívén át, a puha, gyengéden meleg alapig.
Friss szegfűszeggel, fűszeres és zöld tónusokkal indul, száraz levelekkel és a fűfélékkel. A szegfűszeg igen élénk, fűszeres, már-már botanikus érzetet kelt, semmi retrós fullasztóan pacsmagolós hangulat, üde és nyers, roppant levegős, természetes növényi érzet, a reggeli napfény illata.
Ebben a kristálytiszta kicsattanóan fényes, de száraz, enyhén szappanos üdeségben, van valami rózsaszínűen áttetsző esőcseppekre emlékeztető, mennyei romantika ami elkapja az embert, a színtiszta ártatlanság érzete, melyet hamarosan fűszeres virágokkal teletűzdelt erdők követnek, egy szinte megmagyarázhatatlan, papíron szétfolyó friss, vizezett tintára emlékeztető, testünket auraként körbelebegő illatkísértettel.
Nem, ez nem a Stephan Humbert Lucas 777 féle Mortal Skin pézsmás-szedres forró tintája, itt csak a papíron szétfolyó vizes tinta halványan áttetsző árnyéka sejlik fel. Imádnivaló a papír illata, mely a frissen vasalt hófehér ruhák, ágynemük illatával keveredik, (pamut póló egy felhevült testen) de hamarosan boróka illata is fellebben, karöltve az ámbra krémesen meleg hátterével kiemelve. Leszáradáskor egy enyhe füstösséget is érezni, semmi szakrális templomi fíling, inkább olyan mate-teás szürcsölgetős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 1.

Verona5

2018. október 2.

Nagyon izgalmas egy kreálmány! lgazi zöld nyitányú, meg olyan teás, egyben a kettő, aztán van benne fémesség, meg virágosság, meg gyümölcsösség és fűszeresség is. Ez egyszerre mind és mégsem disszonáns, sőt, egységes egész! Nem hazudtolja meg az alkotóját - kellően japános darab. Tetszik! Mondjuk azért a divatház ruhái ehhez túlontúl extravagánsak. Szerintem most a 12 fok hideg hozzá, mert hűsítő jellegű, a 20-25 fok körül jobban működhetne. Viszonylag hamar bőrközelivé válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 2.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 5.

A 2017-es TOP3-ban van ez az 1999-es!!!! de a mai napig korszerű unisex illat nálam - kezdem ezzel a bátor kijelentéssel, pedig még csak az év közepén járunk és így már csak egy lehetőségem marad év végéig...
Te jó ég! Földig hajolok az orr Mark Buxton mesteri tudása és a divatház japán, ma már 75 éves tervezőnője előtt, akiknek köszönhetjük ezt a költeményt. A megjelenése is azt üzeni, hogy bár tudom, hogy nem fog mindenki magával vinni, de nem is bánom, bátran hátradőlök a formatervezett pamlagomon és kivárom azt, aki megérdemel. És ez tényleg így van, egy csodás tartóban várja két kifújás között az illat, hogy újra kézbe vegyék. Na ez aztán tényleg ínyenceknek való alkotás, és akik eddig tőlem öt csillagot kaptak, most egy picit szépen hátra is léphetnek, mert le lettek döntve a trónról a mai napon. Vagy inkább: ezzel az illattal minden bizonnyal én léptem egy szinttel feljebb a parfümök terén, és ezt a Comme des garcons 2-nek köszönhetem.
Csak buzdítani tudom a friss illatot kedvelőket, hogy aki megteheti, próbálja ki, mert páratlan élményben lesz része. Én pedig tudom, hogy olyan társra leltem, akihez biztosan megéri hűségesnek lenni, mert megérdemli. Hat csillagos alkotás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Marcsi66

2017. július 11.

Megérzésre hagyatkoztam,,,,,direkt nem rendeltem egy ideig mintát belőle,szinte biztosra vettem h tetszene,Így is lett,érdemes rákeresni a divatház kollekciójára,kicsit közelebb visz,a parfümhöz,Régebbi kiadású illat,jelentősége nincs,Furcsa párosítások történésével,indul a csoda,,,,szikrázó ez a fényesség,virágok és gyümölcsök, friss tea gőzével (meleg hatás ) majd a fűszerek oly lágyak,nem kell félni a kömény és a tömjén,tényleg csak egy érintés,,,majd érkezik a labdanum és a tinta,elég kontrasztossá ,szétválaszt,mégis összeforr ez az egész,Nagyon érdekes hatás,valóban a fény és az árnyék játéka,
Abszolút uniszex,biztos h több arca van,a hőmérséklet sztem befolyásolja,hidegben lehet h élesebbek a határok
Határozott és korrekt személyiség tündöklése,napi szinten,,,az állandóság benne van,nagyon erős 5 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 11.

Nessy

2015. február 5.

Sokáig kerestem a signature illatomat, most úgy érzem, talán megtaláltam.
Hihetetlenül különleges, véresen fémes, teásan és friss növényesen zöld, aldehides, magnóliásan púderes, melegen fűszeres, ámbrás, tiszta, földes, bármikor viselhető, igazi uniszex illat, minőségi, hosszan tartó. A vetiver és a borókabogyó nagy kedvencem, általában csak férfi illatokban használják őket, szerencsére ebben a parfümben fellehetőek.

Az árnyék és fény illata, a fekete tintáé és a fehér lapé, mely egyszerre fenyegetően üres és inspiráló.
Minden egyes nap más arcát mutatja.

Határozott nőknek ajánlanám, akik képesek döntéseket hozni, nem hagyatkoznak senkire. Természetesen kíváncsi lennék rá férfi bőrön is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Sokáig kerestem a signature illatomat, most úgy érzem, talán megtaláltam.

Minden egyes nap más arcát mutatja.

lolka75

2013. április 27.

10 csillagot adnék, ha lehetne. Sokadik üveggel fogyasztom, többé-kevésbé ez az állandó illatom. Ha jól emlékszem azzal reklámozták valamikor, hogy ilyen lenne az ezüst illata üvegbe zárva (ha volna neki :), a 888-hoz meg az aranyat párosították). Nagyon komplex illat, egyszerre hűvös és forró, édes és fanyar, imádom. Azt mondanám, hogy amíg nyáron hűsít, addig télen a meleg illatjegyek dominálnak. A tea nagyon működik a tömjénnel, szerintem ettől a párosítástól hat olyan természetesnek ez a parfüm. A legtöbb bókot ezért és a Forever and Ever-ért kaptam. A különbség érdekes: a CdG-t az dicséri és szimatolgatja rajtam, aki nagyon közel áll hozzám, vagy sokat találkozunk a Diort idegenek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Eugenol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Citral, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.