Comptoir sud Pacifique

Ár:   12 630 Ft és 28 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 7.

Ár:   12 630 Ft és 28 700 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml

Illatcsalád: orientális-vanília

Fejjegy: narancs

Szívjegyek: kakaó, karambola

Alapjegy: vanília

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Feketebarbi

2021. november 5.

Fantasztikus!
Képes azt az illúziót kelteni, hogy a kakaópor valóban belekerült a légutakba. Ez a megtestesült Pavlovi reflex...
Próbáltam rétegezni más parfümökkel, de ez egy Makrancos Kata és nem engedi. Elfedi kakaó mivoltát és mutat valami egészen mást magából.
Úgy olvastam, hogy a csokoládés jegyeket pacsuli hozzáadásával érik el, kétségtelenül ez művészet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 5.

Fantasztikus!

eheiszki

2021. március 9.

Úgy volt hogy csak veszek egy mintát úgyis biztos max esti parfüm lesz.. Majd vettem még két mintát... Majd nappal is előjött hogy jó lenne használni. Mondom jó, nézzünk egy KM véleményt. Látom Silence-nél toplistás gourmand kakaóillat, szóval ez eldőlt 😃 Barátomtól kaptam egy 30ml-st és aww (mindenkinek azt meséltem hogy nőnapra kaptam, well.. igazából fogadtunk, hogy nem tudok megenni egy agyon csilizett májkrémes melegszendvicset nyafogás nélkül és ebben a parfiban fogadtunk hogy megkapom ha mégis sikerül... 😃 az emberek furák.) Silence véleményéhez nincs extra hozzáfűzni valóm. It is what it is. 🦥❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

silence

2020. február 11.

A legtökéletesebb gourmand kakaóbomba! 👌
Még 2006-ban ismerkedtem meg ezzel az illattal, abban az időben még csak Párizsból lehetett rendelni, de már akkor is rá voltam kattanva, a föld alól is beszereztem volna!
Nagyon hasonlít egymásra a Montale Chocolate Greedy és ez a CSP Amour de Cacao, mégis nekem ez az igazi, a hamisíthatatlan, eredeti kakaós illat!
Mondjuk ezt jóval hamarabb is adták ki (1993-ban), míg a Montale csokis illata csak 2007-ben készült el....
Így talán nem számít szentségtörésnek, ha azt mondom, hogy a Montale csak a koppintása a Comptoir Sud Pacifique Amour de Cacao-nak.
Eredetileg ez is ugyanolyan fém palackban volt kapható, mint a Montale illatok, az elmúlt években már - szerintem praktikusabban - kicsit áttetszővé tették az üveget, viszont az eredeti formavilágon nem változtatott a gyártó.
Kifújáskor narancsos indítással kezd, ami villámgyorsan valódi, száraz kakaóporral folytatódik..... annyira élethűen adja vissza az eredeti narancs és kakaópor illatát, hogy az szinte lélegzetelállító. Ahogy múlik az idő, a vanília krémesebbé teszi, a száraz kakaópor lágyul és egy finom narancsos-keserűcsoki illat veszi át a hatalmat.
Mennyei finomság, nem tudom megunni!
Ez az a gourmand parfüm, ami soha nem hiányozhat a polcomról, már a 4. üveggel veszem 2006 óta... !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 11.

A legtökéletesebb gourmand kakaóbomba! 👌
Mennyei finomság, nem tudom megunni!

mona82

2019. október 6.

Egy nagy pohár forró, habos kakaó, sötét, aromás kakaóporból egy leheletnyi vaníliával. Ínycsiklandó, nem gejl, elképesztően "élethű" illat. Sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

elvanui

2017. október 10.

Nna, ha már csoki, akkor ki ne maradjon!
A kedvenc csokisom egyértelműen ő, 2007 tele óta sosem voltunk egymás nélkül. Nem szigorú értelemben vett csoki, nekem sokkal inkább kakaópor, vanília és só. SÓ!!! Imádom, ez a kis csavar teljesen odatesz, nem engedi szirupossá válni, frissen kisült házi kakaós puszedli sokkal illőbb hasonlat. Ott is az édes tésztába kell, hogy kerüljön egy csipet só, hogy az édes ízt jobban élvezhessük. Sajnos régen ez is tartósabb volt, még a barnacímkés fémpalackban, de annyira boldogító, hogy folyton venni kell, és kész.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

Nna, ha már csoki, akkor ki ne maradjon!

Dormir

2015. december 20.

Imádom!!! Minőségi kakaó és csokiillat. Ínycsiklandó, de a kakaó poros kesernyéssége szerencsére megóvja attól, hogy szirupos, ócska gyerekjátékká váljon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 20.

galagonyanya

2015. március 22.

Egy az egyben Montale Chocolate Greedy, úgy ahogy van. A kesernyés kezdés, a csokikrémes hosszú órák (hhmmmmm....), ugyanaz. Nagyon finom, nagyon tartós. Igazi csokiillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Alcohol