Comptoir sud Pacifique

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: necra, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 27.

Ár:   14 000 Ft

Gyümölcsös parfüm gránátalma és szeder jegyekkel

MesMess

2020. március 14.

Nagyon gyümölcsös, édeskés illat. Egyszer teszteltem( most, márciusban). Nem annyira jön be, kicsit illékony is talán, nekem nem jön be( amúgy a virágos-citrusos illatokat szeretem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 14.

Svetlana

2017. szeptember 24.

Pirosbogyós, gyümis illat. Imádnám egész nap magamon, ha...nos, ha 10 perc után bármit, ismétlem, bármit is éreznék. Nyomokban sincs utána rajtam. 10 perc hírnévért iszonyú drága ez az alkotás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

necra

2016. február 5.

Gyümölcsös, könnyed illat. Van ennél jobban sikerült parfümje is a márkának

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 5.

Gyümölcsös, könnyed illat. Van ennél jobban sikerült parfümje is a márkának

Alkoholok: Alcohol Denat.