Coola

Ár:   $42   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   onlilne   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2020. április 20.

Ár:   $42
Lelőhely:   onlilne
Kategória:   Fényvédők

Olajmentes, szellős és könnyű formulája könnyen terül és így átlátszó fátylat képez, ideális mindennapi használatra.  A nem nano-cink-oxid széles spektrumú UVA / UVB védelmet nyújt, miközben növényi eredetű teljes spektrumú 360 ° komplexünk segíti a mai modern világ bőr-agresszorok - a HEV fény, az IR és a szennyezés - hatásainak enyhítését.  Az antioxidánsok szabadalmaztatott keveréke enyhíti a szabad gyökök hatásait, miközben a növényi őssejtek és a niacinamid elősegíti a bőr ragyogását és a fiatalos megjelenésű bőrt.

Aktív hatóanyag: Zinc Oxide 15.0% (az INCI elején szerepel)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Andrea9191

2021. április 20.

Nekem nem igazán jött be az állaga, valószínűleg én voltam balszerencsés és kifogtam valami rossz szériát vagy nem tudom mi lehet a probléma, mert elég jó vélemények vannak róla, ahogy utánna olvastam. Amit én kaptam abban viszont ilyen fehér kis darabok vannak. Volt már fizikai fényvédőm pl.: a Shiseido 50 faktorosa, de annak az állaga teljesen rendben volt.
Maga a krém része gyorsan felszívódik és tényleg nagyon jó lenne, nem irritál (a szemem környékén picit) és nem szárít, és tényleg mintha nem lenne fényvédő rajtam, de ahogy próbálom kenegetni az arcomon a krémet amíg eltűnnek az apró fehér darabkák az arcomról az nem a leg gyorsabb művelet :D.
Nem akarom lehúzni nagyon, mert a kis fehér összeállt valamiktől eltekintve abszolút jó lenne és lehet csak én fogtam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Methylpropanediol, Niacinamide, Propanediol
Vitaminok: Niacinamide

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Diglicerid, melyet zsírsavakból és glicerinből állítanak elő. A kozmetikumokban bőrjavító (skin conditioning), bőrpuhító (emolliens) és emulgeálószerként (segíti a vizes és olajos fázisok összekeverését) használatos.

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.