Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: reka.lendvai, az összetevőket feltöltötte: Babec, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolás

Kókuszból készült hajkondicionáló, göndör hajra.

Samirah

2013. február 26.

Száraz festett hajra nekem szinte semmit sem használt és nagyon gazdaságtalan is. A kis flakon csak pár használatra volt elegendő. A kókuszos illata viszont nagyon finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 26.

Babec

2013. január 24.

Nekem egyenes a hajam, akkor is az volt, amikor használtam, csak nagyon töredezett.
Imádtam. Puha és fényes lett a végeredmény, az illata pedig sokáig érezhető volt.
Egzotikumként hatott, mert ha mosás után 2 napra pl. bulizni mentem és megizzadtam, csak úgy árasztottam magam körül ezt az isteni kókusz illatot. Senki se tudta elképzelni, mi ez :D
De feladtam, mert mocskos drága nekem..

Ahogy nézem, már ki is vonták.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

De feladtam, mert mocskos drága nekem..

Ahogy nézem, már ki is vonták.

madamezsuzska

2010. október 31.

Coolaulin

Nagyon jót tesz a gubancos, göndör hajnak és isteni az illata - sajnos villámgyorsan elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. október 31.

Coolaulin

reka.lendvai

2010. október 28.

Göndör hajra

Hosszú göndör hajamra használom a Coolaulin hajkondícionálót, puha és fényes lesz tőle, az egzotikus  illata pedig egyszerűen ellenállhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. október 28.

Göndör hajra

Hidratálók: Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Propylene Glycol, Lanolin

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.