Coop

Ár:   249 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Coop   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cintiii, Módosítva: 2013. június 20.

Lelőhely:   Coop
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

andikee007

2016. június 1.

Púderként használom, mert ettől nem változik az alapozóm színe és tökéletesen lemattítja. Átfényesedni sem szokott és ami nálam előny: szivaccsal is felvihető, nem okoz pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 1.

Rita0126

2015. február 17.

Nyáron az orrom nagyon tud fényleni a zsírtól,hiába az arclemosó meg a tonik... Aztán egyszer kipróbáltam a babahintőport,remekül felszívta a felesleges faggyút :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 17.

Maniac

2013. július 3.

Én simán hintőpornak használom, borotválás után, nem persegek ki másnap. Az illata nagyon enyhe, így nincs mit megunni benne. Szerintem ugyanazt tudja mind, nincs mit leértékelni rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

cintiii

2013. május 29.

Épp szárazsampont kerestem, de csak Coop volt a közelben.Mivel már használtam hintőport a hajamra megvettem ezt a terméket. Olcsó, kellemes illata van és ezzel is ki lehet tolni a hajmosást egy nappal. Vészhelyzetben jól jöhet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben