Coop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Coop   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hbscale, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   Coop
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Coop folyékony szappan jól megválasztott felületaktív anyag kombinációjának köszönhetően kiváló tisztítóhatásról gondoskodik. Bőrbarát pH-értékű.

Yubiri

2014. október 5.

2014. augusztus 16. Én férfiparfüm illatot érzek a kezemen, miután ezzel mosok kezet és tetszik :-)

Upd. 2014. október 5.
3 csillagot levonok, és csak a kezdeti elolvadásom miatt nem 1 csillagos. Az illata kezdett zavaró lenni számomra, vas/fém illatot éreztem a kezemen, és valami olyan szinten kiszárította a kezem, hogy nem győztem krémezni. (Valószínű, hogy ez a folyékony szappan tette.) Egész biztos, hogy többet nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 5.

Upd. 2014. október 5.

orsipanka

2014. február 24.

Coop volt a kollégiumunk melletti kisbolt, így majdnem minden szobában volt egy coop folyékony szappan. Két illatot is használtam (egyik ez a karibi, a másik egy narancssárga) a pumpás kiszereléséből, mindegyiknek nagyon jó illata volt, nem szárították a kezemet. Ár-érték arányuk jó, elégedett vagyok velük, de azért nem csodaszerek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 24.

lenarta23

2014. február 14.

Én már többször újra vettem, meg vagyok vele elégedve. Tetszik az illata és az állaga is. Nekem nem szárít annyira, egyébként ha eszembe jut használok kézkrémet is napközben többször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 14.

Dorka.

2014. január 21.

Érdekes, nekem a mandulás változata nem hagyott kivetni valót maga után, kellemes illata volt és nem szárított, újravettem, a mostani nagyon szárít, bár az illata jó. Az új élmények miatt nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

hbscale

2013. június 26.

Nem túl jók az összetevői, de tisztít, és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 26.

Nem túl jók az összetevői, de tisztít, és nem szárít.