Corine de Farme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

Hipoallergén termék gyermekek számára, mely nem csípi a szemet.

Kiszerelés: 250 ml

Lyah

2015. február 7.

Két napja vettük egy hiperben, kislányom a flakon miatt csapott le rá, ami nem hercegnős, hanem most épp Csingilinges, de szerintem a cucc ugyanaz benne. Nem tudom, hogy miért, de nem szagoltuk meg, pedig illatokra nagyon kényes, a gyerektusfürdők, amiknek durva és mű cserszenye, eper, akármilyen szaga van, nem mennek át a rostán. Ez sem ment. Olyan nagyon rettenetes egyébként, hogy mivel ő nem használja el, gondoltam, arcot mostni ellövöm reggelente, de alig bírom ki, mire végre lemoshatom. Emellett szárít is, örülök is hogy nem használta, úgyhogy attól tartok, a lefolyóban fogja végezni. Még kézmosásra megpróbálom, de úgy is belengi a fürdőszobát a szag. A flakonjában pillanatnyilag Baba krémtusfürdő van, aminek jóval egyhébb az illata, és ezt nem is értem. Mi a fenének ennyi parfüm - ráadásul ilyen mű - egy gyerek tusfürdőbe?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 7.

Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.