Corine de Farme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2014. július 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratál és puhává varázsolja a bőrt. Szigorúan válogatott, természetes eredetű összetevőkből a bőrbarát összetételért és a bőr tökéletes védelméért. Akár nagyon érzékeny bőrre is.

97%-ban természetes eredetű összetevőkkel : víz, természetes eredetű hidratáló anyagok. 3%-ban finom, szintetikus összetevő a hatékony tartósítás és a selymes tapintás érdekében.

Parabén-, színezőanyag-, alkohol-, és phenoxyethanol mentes. Hipoallergén.

sailorluna

2018. augusztus 10.

pár éve használtam, akkor szerettem. kicsit folyékony állagú, viszonylag könnyen leszedte a sminket, de ha belement a szemembe, kicsit csípte. az illata kellemes, de felesleges bele. a praktikus pumpás kiszerelését díjaztam. nagy mennyiség, kb. 8 hónapig kitartott mindennapos használat mellett. valóban hidratált, bár én általában mindig lemostam magamról. sajnos csak később kezdtem figyelni a kozmetikumaim összetételére, és akkor vettem észre, hogy a második összetevője komedogén, nekem pedig sok a pattanásom általában. nem problémás bőrre jó választás lehet, bár az illatmentes cuccok minden tekintetben kíméletesebbek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

MsKors

2016. július 8.

Egyszer egy sminkes ismerősöm ajánlotta, gondoltam akkor csak nem lehet rossz. Tényleg nem rossz, bár nekem valamiért nem birkózott meg a vízálló szempillaspirállal, eléggé dörzsölősen hozta csak le.
Viszont ár-érték arányban nagyon jó és nagy mennyiség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Viszont ár-érték arányban nagyon jó és nagy mennyiség.

TaBePa

2016. május 11.

A legjobb lemosó, amivel valaha találkoztam! Mindennapos sminkelés mellett is fél évig kitart, nem irritál, alaposan tisztit, kellemes az illata, hidratál. Sajnos már egyre kevesebb helyen van forgalomban,pedig töléletes, az ára pedig kiváló! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Zildinyo

2016. április 26.

Nagyon szeretem, kíméletes, de szépen lehoz minden sminket, és hidratál is.
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy sosem használok vízálló sminket, azzal nem tudom, hogy bánhat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Nagyon szeretem, kíméletes, de szépen lehoz minden sminket, és hidratál is.

svivko

2016. február 19.

A sminklemosó vízbe botlottam bele itt krémmánián, amit igencsak lehúztak, és mély sóhajjal nyugtáztam, hogy -dejó vagy vivkó, hogy megfogadtad a barátnőd tanácsát!-. Ugyanis, majdnem azt vettem, mivel eddig csak sminklemosó tejekkel volt dolgom, gondoltam kipróbálok mást is. De ez tökéletesen bevált. Nagyon jól leszedi a sminket, kíméletes 1-1 korong elég még erősebb sminkeknél is. Nem csíp. Az illata finom. Az ára 1500 körül van Rossmannban, nekem teljesen megéri. És most látom, hogy az összetevők is elég jól néznek ki. :)

Update: A soros műszempillát gyönyörűen, ragasztó-maradéktalanul leszedi(DUO ragasztó). Egy csoda. Átnevezlek, Te Tej, a Sminklemosók Ferrarijává! :)
Köhömm, hatos. ;)

Update3 hónap használat után:
Nagyon - nagyon meg vagyok elégedve a termékkel,mind a sminklemosás,mind az arc hidratálása terén. Az Estée Lauder Advanced Night Repair szérumával ér fel a hatása. Este áttörlöm vele az arcom, és egy kis teafaolajos aloés vízzel, és másnap reggel kipihent, pihepuha, egységesebb bőrképet kapok! Imádom. Bár túlzásba sem lehet esni vele, legalábbis nekem, zsíros bőrre.
De így télen, amikor még picit száraz területek is elkezdtek terjedni az arcomon simán tökéletes.

Update 2561 : most, hogy kb az 1/4-ét elhasználtam, elkezdett szuszogni. (A csodapumpa, a csodaszernek :D ), nem tudom hogy csinálja, de szabályosan sóhajt nekem, mint amit a kutyám szokott, amikor hajnal 3-kor is elkezdem vakargatni. :D (Idevágó update: a így, hogy ennyit elhasználtam már kicsit lustul a pumpa, és van, hogy nem jön fel teljesen, remélem nem romlik majd el...:/)
Így a végefelé -faith in nature arckrémet kezdtem el használni, ami nagyon gazdag, és a zsíros bőrömnek lehet picit sok- , a lentebb, általam leírt arctisztítás során alkalmazott ásványvizes+teafaolajos tonikos vattára szoktam pöttyenteni egy borsónyit. Ez a bőrtípusomra a tökéletes egyveleg. :)
Hátha másnak is beválik!
Kiérdemelt csodaszer jelző.

Újravettem, mert az előző elmászott (egészen a szekrény mögé jutott, de kihorgásztam és most ketten örülnek egymásnak - pedig pont kezdtem kinőni a trehány korszakból), és mostmár sajna 1900Ft körüli az ára... Ami azért nem a legolcsóbb egy drogériás cucctól, de egyenlőre ez a legjobb összetételű cucc, amivel eddig találkoztam.

Update 2334435 : Most már csak Auchanokban találkozok vele, kevesebb, mint 2000 Ft körüli áron. Azonban ahogy kitapasztaltam az évek során, szemsmink lemosásra, esetenként teljes arcra elég FÉL ÉVIG! Nem kamukéró, teljesen komolyan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

Köhömm, hatos. ;)

Update3 hónap használat után:

Hátha másnak is beválik!
Kiérdemelt csodaszer jelző.

crazy724

2015. július 1.

Nem szárít, szépen tiszít, maga a tej könnyű, így nincs az az érzésem, hogy eltömíti a pórusaimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Blackie

2015. április 18.

Egyszer használtam csak, de nekem csípte a szemem, ezért nem tudom használni sajnos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

Szilvi92

2015. március 3.

ez annak idején mikor megvettem egy jó sminklemosó volt, nekem könnyen lehozott mindent. azóta már tesztelgettem összevissza minden mást.
mintha picit szárította volna pontokban az arcomat, ezért nem is használtam mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

Kodi

2014. november 12.

Nagyon szeretem ezt az arclemosó tejet, pont jó az állaga, soha nem okozott problémát. Talán anno azért esett rá a választásom, mert ő volt egyedül a választékban nyomófejes, amit nagyon praktikus lehetőségnek találtam, és valóban az is. Később a család többi tagját is megvettem, és így teljesen harmonizált volt a sminklemosásom. Kérem síkítsatok, ha látjátok új csomagolásban a közkeletű drogériák polcain is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 12.

siskin7

2014. november 6.

Nekem is van még ebből, de ritkán használom. Nincs vele gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 6.

Nekem is van még ebből, de ritkán használom. Nincs vele gondom.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sorbitol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Sorbitol h 1 1