Corine de Farme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ChicRaspBerry, Módosítva: 2013. július 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Friss természetes illat, könnyű gyümölcsös jegyekkel. Csupa csillogás.

Siculus

2019. március 2.

annyira imádtam kiskoromban, sajnos az üvege összetört, így még nosztalgiázni sem tudok. próbáltam keresni, hátha neten rábukkanok valahol, de esélytelen, már nem gyártják és nem is árulják sehol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

bettina28

2016. december 15.

Nemrég bukkantam rá a régi cuccaim között, és mivel még több mint a fele benne volt gondoltam elhasználom nosztalgiázás gyanánt. Bár már nem éreztem a saját illatomnak, hozzám már túl "fiatalos" (nem mintha annyira idős lennék.. :D ) de inkább tini illatnak mondanám. Inkább a nosztalgia miatt használtam el, de egyébként nincs gond az illatával, édes nyári illat tiniknek. A 30 ml-es kiszerelés miatt nagyon hamar el is fogyott. Az tetszett hogy a kupakja nem esett le de táskába sem de mégse járt nehezen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Citral, Linalool