Coscoi Plus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ellie, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A maszk uborka kivonatot tartalmaz, mely feszesebbé teszi a pórusokat, regenerálja a száraz és kirepedezett bőrfelületeket, miközben tisztítja és hidratálja a bőrt. Segítséget nyújt a szem alatti puffadás csökkentésében, és a sötét karikák megszüntetésében. Segít megszabadulni az öregedés első jeleitől.

nostijudit

2014. január 19.

A maszkjaik közül nem ez lett a kedvencem.Nincs vele baj,de van amelyiknek látványosabb az eredménye (az én arcomon) mint ennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 19.

tanarilla7

2013. október 12.

Nekem csodaszer, persze az ára miatt csak sátoros ünnepek alkalmával használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

Nekem csodaszer, persze az ára miatt csak sátoros ünnepek alkalmával használom.

kriszti0305

2013. május 7.

Nekem nagyon tetszik, kisimította a bőrömet, a szem alatti karikákon is segített. Utána először picit zsíros volt a bőröm, de az is felszívódott.Nagyon "szomjas" volt a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

vörösáfonya

2013. január 25.

Érezhetően táplálta, kisimította a bőrömet. Ha könnyebben elérhető lenne, gyakrabban venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

cinnamon

2013. január 1.

Nekem is olyan furan irritalta a szam folotti reszt, fogalmam sincs miert. Amugy nagyon szepen kisimitja az arcbort, nagyon puha es elettel teli lett utana. Gyulladt pattanasok pirossagat is csokkentette. Igazabol annyira nem vagyok elragadtatvan, de egyaltalan nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

mrcstrash

2012. május 28.

ez az első beauty friends maszkom.igazából csak ugyanazt tudom róla elmondani mint az előttem szóló... ajándékba kaptam a missha signature és a dodo púder mellé.nagyon tetszik amit tesz a bőrömmel.egészségesnek néz ki és eszméletlen puha lesz tőle az arcom.a -1 csak a furcsa kicsit iritáló érzés miatt van a szemem és szám körül, de nem fájdalmas vagy hasonló...igy egészben megy vagyok vele elégedve és legközelebb veszek is majd párat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

Ellie

2011. november 26.

Puhává, kellemes tapintásúvá tette a bőrömet, használat után úgy éreztem, hogy megkönnyebbült a bőröm. Kissé uborkás illata van, ami számomra nem volt zavaró.
A szemem alatti sötét karikák valóban elkezdtek eltűnni, de mivel ezt a maszkot még csak kétszer használtam, ezt a hatást nem ennek tudom be. Ami biztos, hogy jól hidratál és nekem szépen lehúzta a pattanások által okozott piros foltokat is az arcomról.
Egyetlen negatívuma talán, hogy nekem csípni szokta a szám fölötti részt ez a maszk, fogalmam sincs, ez minek tudható be, mert ott sosincs pattanásom vagy egyéb bőrproblémám, de egyszer egy külföldi blogon is olvastam, hogy egy lánynak hasonló gondja volt vele.
Ezt leszámítva viszont hatásos egy maszk, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 26.

Ezt leszámítva viszont hatásos egy maszk, ajánlom.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.