Cosmetic Plant

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2011. december 5.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Problémás, pattanásos bőrre ajánlott. A krém fő összetevőinek köszönhetoen fertőtlenitő és gyulladáscsökkentő hatása van. Nem hagy a bőrön zsíros érzetett, hamar és könnyen beszívódik a bőrbe. Friss és üde érzetet hagy maga után.

Kiszerelés: 100 ml

orik

2016. október 2.

Először csak a tonikot vásároltam meg, és mivel az 5* volt, szuperül bevált, úgy döntöttem, hogy a gélt is beszerzem mellé. A kettő együtt még hatékonyabb, nincs akné-problémám, de néha megjelenik egy-két pattanás az arcomon, ilyenkor sokkal gyorsabban szűnik meg a gyulladás, és tűnnek el a pattik. Emellett nagyon jól tisztít, a napi szennyeződéseket eltünteti, és kellemes, hűsítő hatást tapasztalok a használata után. Ha jól eldolgozod, és megfelelő mennyiségben használod, akkor nem lesz zöldes tőle az arc sem. A tonik kicsit szárít, viszont a géllel azt a problémát is simán orvosolni lehet. Ár-minőség arányban mindenképp kiváló. Bátran ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

sanna

2012. október 8.

Nekem nagyon bevált ez a gél és a hozzá való tonik is. A tonikot este-reggel, a gélt inkább csak este ajánlom, mert egy nagyon picit zöldes lesz az arc tőle, nagyon vékonyan ugyan, de a párom mindig azt mondja, hogy Shrek-es vagyok. :-) Nem szoktam minden este ezt felkenni, inkább csak amolyan kúraszerűen használom, ha kijön pár pattanás. Reggelre mindig meghálálja az arcom, ha ezt használom. Mivel Erdélyből szerzem be, nekem mindig több tubus van belőle otthon. Jó szívvel megadom rá a maximális pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 8.

Nefertiti

2011. november 22.

Ez egy igazan konnyu krem zsele. Este szoktam felkenni lefekves elott. Hidratalja kellokepen a borom, az illata kellemes es nem hagy zsiros erzetett az arcon. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 22.

Hidratálók: Propylene Glycol

Egy bazsalikum féle kivonata. Jellegzetes illata gazdag illóolaj tartalmának tulajdonítható. Az EWG a növényt bőrkondícionáló összetevőnek és illatanyagnak kategorizálja.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.