Cosmetic Plant

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vandenis, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. szeptember 23.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Csipős paprikás narancsbőr elleni krém

orik

2016. szeptember 4.

Imádom a Cosmetic Plant termékeket, ezért is választottam ezt a narancsbőr elleni krémet. Jó az állaga, hamar felszívódik, nem ragad és az illata sem kellemetlen. A csípős érzésen kívül (egyébként a hivatalos oldal angol leírásában jelzik is ezt a hatást, meg már a termoaktív jelzőből is kitűnhet, hogy itt égető vagy meleg érzet léphet föl: http://www.cosmeticplant.hu/hataskor/narancsbor/anti-cellulite-thermo-active-cream-with-chili-pepper-extract/) más bőrirritációt nem tapasztaltam (például bőrpírt), az meg nem volt elviselhetetlen, sőt legalább éreztem, hogy "dolgozik" a krém, kifejt valamilyen hatást, amely hatás fokozódott sport közben (feltételezem az izzadás, a pórusok tágulása és szűkülése során bekövetkező mozgás okán), így a hatóanyagok gyorsan behatoltak a bőrbe, maximálisan gyorsítva a zsírszövetek redukálását. Használat után nagyon selymes volt tőle a bőröm. Látványos változást azonban nem tapasztaltam, a bőr valamivel feszesebb és rugalmasabb lett, de a a narancsbőröm nem tűnt el, még a csíkok halványodását sem igazán vettem észre, viszont eddig egyetlen más narancsbőr elleni krém esetében sem, itt legalább adott volt a feszesség és selymesség. Ugyanakkor ez az első tubus volt, és egy tubussal biztos nem lehet megszüntetni a narancsbőrt (+nem is használtam túl rendszeresen), úgyhogy valószínűleg adni fogok neki még egy esélyt, ha rendszeresen sportolok is a krém használata mellett, és arra is figyelek, hogy mit eszek, talán elérem a várva várt hatást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Vandenis

2015. november 3.

A történetem a következő. Megláttam ezt a DM drogériában, több Cosmetic plant terméket használtam már, szeretem őket, még nem okoztak csalódást. Muszáj szólnom, hogy semiképp se vegyétek meg. Szerencsére nem volt drága de pénzkidobás volt, most is ott áll a szekrényemben nem tudom használni. Egy este lefekvés előtt megmassziroztam vele a combjaim és a fenekem. Elsőre tetszett, milyen jó az állaga, jól lehet vele masszirozni, nem mint egyes narancsbőr elleni krémek amik hamar felszivódnak. Eltelt fél óra és annyira csipte a bőröm, hogy falra tudtam volna mászni. Nem mertem viz alá merészkedni sajnos... aztán égni kezdett nagyon durván, kibirhatatlanul. Éreztem ahogy lökte ki a forróságot, kivolt pirosodva. Belealudtam, szakadt rólam a viz félálomban voltam lázasnak éreztem magam. Muszáj volt elmennem tusolni. Tusolás után megint több mint 1 óra pokol amig égett...éjjel 3kor elaludtam. Óvva intek mindenkit tőle. Én használtam csipős narancsbőr elleni krémet az Elmiplanttól, de az fél órat tartott és elviselhető volt, de ez valami förtelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.