Cosmia

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2020. január 9.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló micellás víz bio körömvirág kivonattal.

Ecocert minősítéssel rendelkező termék.

clairenoctuelle

2020. március 24.

Kellemes meglepetés volt számomra ez a micellás víz: szépen leszedi a sminket, beleértve a szempillaspirált is (bár vízálló fajta spirálokhoz inkább az olajos lemosás ajánlott), anélkül hogy csípné a szemet. Biztosan újra fogom vásárolni és bátran ajánlom másoknak is: ennyi pénzért mindenképp megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract