Cosmia

Ár:   450 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sapiviki, Módosítva: 2017. december 6.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Samponok

Sűrűbbé és dúsabbá teszi a hajat- vékonyszálú, ritka hajra

Pogee

2020. augusztus 3.

Nem értem miért van az, hogy egy ilyen olcsó sampon az egyik legjobb, amit mostanában használtam :D
Nem viszket tőle a fejbőröm, nem zsírosodik gyorsabban mint más samponoktól, nem korpásodik ( az idén többször előfordult, hogy korpás lett az új samponoktól. Most is 2 sampon várja, hogy valamire elhasználódjanak ), fényt és volument ad a hajamnak.
Muszáj lesz visszatérnem hozzá, egyszerűen nincs nála jobb jelenleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Muszáj lesz visszatérnem hozzá, egyszerűen nincs nála jobb jelenleg.

sapiviki

2017. december 18.

Ez a sampon tényleg dúsít. Nem hittem volna,hogy valaha ilyet kijelentek, mert már lemondtam az összes ilyen "dúsító" samponról, ez is véletlen került hozzám (párom vette), de teszi a dolgát! Sőt, egészen két napig dús hajam van. Biztos,hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.