Cosmia

Ár:   500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsolyomi.dora, Módosítva: 2017. november 15.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Frissítő és hidratáló tonik aloe verával, normál és vegyes bőrre.

PrincessMarshmallow

2020. február 8.

Szerintem ez egy teljesen jó kis termék. Semmi extra, teszi a dolgát, nem okoz problémát. Az illata számomra semleges, nem kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 8.

Ramada86

2018. július 17.

Finom az illata, nem csíp. Pár napja használom eddig jónak tűnik! 2018. április 17.

Elfogyott. 3 hónapig bírta napi 2 használat mellett, de egyébként hosszútávon semmi extra 2018. július 17.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

feherani

2018. április 24.

El használtam egy egész flakon alatt belőle. Az adagolással nem volt semmi probléma, kis vattapamacsra csepegtettem rá és azzal mostam át az arcom. Smink lemosásra nem igazán ajánlom, főleg a vízálló sminkkel gyűlt meg a baja, mondjuk nem is erre ajánlják... Kb 2,5 hónapra volt elég napi kétszeri használat mellett. Szépen lemattította a bőröm alapvetően elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Ethylene Glycol, PEG-40, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Színezék. Lilás piros.