Cosmia

Ár:   350 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PaNel95, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Kézkrém argánolajjal kiszáradás ellen. Táplál és puhít.

kovacsrekaa

2018. szeptember 30.

Budos
Atmenetileg enyhiti a feszulo erzest, de hamar ujra kiszarad a kezem, a koromagyam abszolut nem apolja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Budos

vador

2018. április 5.

Érezhetően a Neutrogena kézkrémeit akarja koppintani, ugyanaz a gyorsan beszívódó, kissé csúszós filmréteget hátrahagyó selymes krém. A száraz, feszülő érzést átmenetileg megszünteti, de nagyon hamar újra száraznak érzem a kezeim. Nekem összességében csalódás és gyakorlatilag annyival jobbakat lehet ma már venni fillérekért, hogy ezt biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

typical

2018. január 30.

2018 jan: A kupakja félig letört, alig lehet visszazárni, pedig állandóan a táskámban, nesszeszerben tartottam, tehát nem érhette semmi komoly hatás, ezért -1 csillag. Illetve az illatát mostmár inkább csak unalmasnak tartom, pedig nincsenek nagy elvárásaim ebben. A hatása azért nem rossz.

2017. nov: Így a tél közeledtével ideje volt beszereznem egy új kézkrémet, és az Auchanban járva ezt választottam (nagyon sok új Cosmia termék jelent meg az utóbbi időben, már ki akartam próbálni valamit) Jó választásnak tűnik. Egyelőre élesben nem volt lehetőségem tesztelni, de mosogatás után bekentem vele a kezemet, és elégedett vagyok. Jó, visszafogott illata van és gyorsan beszívódott. Az állaga hasonló a Neutrogena sarki szedres kézkréméhez, azaz olyan "testesebb", de nem full glicerin. Egyelőre 4 csillagot kap, megnézem hogy teljesít hidegebb időben, de amúgy ajánlom mindenkinek, aki olcsón szeretne jó krémet vásárolni. Én a 100 ml-set vettem kb 400 forintért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

PaNel95

2017. október 8.

Gyorsan kellett utazáshoz egy kézkrém, mert a táskámba elfelejtettem beletenni az enyémet. Úgy voltam vele, hogy kis kiszerelésű, olcsó, elég lesz ez annyi időre.
Kellemeset csalódtam benne!
Először is, nagyon jó az illata. Másodszor a krém jó állagú, könnyű eloszlatni. Harmadszor pedig gyors felszívódik és jót tesz a bőrömnek!
Elég sokáig is elég ez a kis kiszerelés is.
Csak ajánlani tudom, nekem a száraz bőrömnek jót tett és nagyon megkedveltem.
Más terméket is ki fogok próbálni, mert simán vetekszik a világmárkás társaival!
Arról nem is beszélve, hogy elég sok nagy márkás készítményeknél ezerszer szebbek és jobbak az összetevői!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

Kellemeset csalódtam benne!
Elég sokáig is elég ez a kis kiszerelés is.
Csak ajánlani tudom, nekem a száraz bőrömnek jót tett és nagyon megkedveltem.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Urea, Maltose, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Sodium Lactate, Fructose, Glucose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.