Cosmia

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Monaline, Módosítva: 2017. július 31.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Extra lágy sampon. Ragyogás és vitalitás. Hársfával és zöldteával. Normál hajra.

CzFru

2019. augusztus 12.

Nyaraláshoz vettem a kis kiszerelésèt egy a màrka szintèn utazómèretű balzsamjával. Teljesen megfelelt, jól tisztított, nem kellett belőle sok, kitartott a pici is egy hètig. Lehet elgondolkodom a nagy kiszerelèsen (anyukàm is most utazik, ő is ilyet vett, majd kivàncsi leszek az Ő véleményère is)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

pinkyy

2019. február 1.

Én is a nagy pumpás méretben vettem meg, mivel a tusfürdő változatának tetszett az illata, gondoltam nem nyúlhatok mellé ezzel sem. De nem az igazi, alig jön belőle, vagy 10-15x kell pumpálgatnom, hogy elég legyen a hajam megmosásáshoz, alig habzik, nem oszlik el a hajon rendesen. Soha többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

off06

2018. december 11.

Katasztrófa!! A nagy kiszerelést (1l) vettem meg, mert tök király a pumpás megoldása. Gondoltam egy extra lágy samponnal úgysem nyúlhatok mellé. Sajnos tévedtem. A hajamat tönkretette, a végei úgy kiszáradtak, hogy most alig győzöm hidratálni. Egyébként is nagyon gyengén habzik, egy csomót kell pumpálni, hogy valami habot képezzen. Emiatt a tisztító hatása sem valami extra. Ha lehetne nullát adni, azt kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 11.

javi

2018. február 8.

Az utazó méretben (75ml) van meg, de még azt is bánom hogy megvettem. Alig tudom kimosni a hajamból, ami összeáll tőle és kemény tapintású lesz még vizesen is. Egyedüli jó dolog benne az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glucose, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.