Cosmia

Ár:   329 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: clairenoctuelle, az összetevőket feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő, melynek illatát neves nemzetközi illatszakértők fejlesztették ki.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

kincsokinga

2020. november 18.

az illata miatt vettem meg, sajnos ez csak a flakonból közvetlen érezhető, nem habzik túl jól, sajnálom, mert imádom a karamellt és jó lenne ha még jobban illatozna, ennyi pénzért megéri

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

Nobilis

2020. július 2.

Nagyon szeretem az illatát, viszonylag természetesen hozza a karamella-érzést, nem egy émelyítő mű lötty. Ha elfogy, valószínűleg újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

virumiru

2020. január 3.

habozhatna kicsit jobban is, de nekem tipikus téli tusfürdő, annyira édes és finom karamell illata van! 🤭 mondjuk a bőrömön nem sokáig érzem, de legalább fürdés közben jó:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Csipetke

2019. december 13.

Kicsit híg és nem nagyon habzik, de ez egyáltalán nem zavar. Nagyon finom illata van. Nem szárít, és kellően tisztít. Elhasználom az illata miatt de újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 13.

Gabria

2019. október 7.

A párom imádja, ha ezzel tusolok éppen! Nagyon jó illata van, elég messziről is már lehet érezni. Kicsit híg, amit meg lehet szokni, szóval nem olyan gáz. Nem habzik fel, de tusolni tökéletesen lehet vele attól még. Amire ki van találva, maximálisan teljesíti, nagyon szeretem ezeket a tusfürdőket, nekem 5 csillag. Szerintem a páromtól is 5 csillagot kapna. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

ReiHUN

2019. május 17.

Elég híg, és nincs benne olyan sok. Nem egy prémium minőségű termék, de funkcióját megfelelően betölti, problémát nem okozott. Nem szárít. Az illata nagyon kellemes, aki szereti az édességes illatokat, annak tetszeni fog. Nem olyan tipikus mű illat, amit az ember egy hét után megun és a kukába kíván. Viszont nem túl tartós a bőrön, nekem inkább a fürdésben nyújtja csak az illatélményt. Gyorsan fogy.. :) Szeretjük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Mea90

2019. március 24.

Karamella mániás vagyok, így mikor megláttam, azonnal tudtam, hogy kell nekem.Jó pár évvel ezelőtt használtam egy hasonló tusfürdőt, aminek máig nem tudom a nevét.Sajnos ez nem hozza ugyanazt. Finom illat, de elég híg, és kicsit szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

lilla1034

2018. május 12.

Imádom *-* Nagyon finom karamell illata van, jól habzik, már kb. 5 flakonnal elhasználtam, de még fogok is, az tuti! Remélem sosem vonják ki a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

PinkAlien

2018. március 14.

Nagyon szeretem, hosszantartó karamell illata van. Szerintem még biztos újra fogom valamikor vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

R3kaBarta

2018. január 9.

Megvettem, az ára miatt na meg persze azért mert tetszett az illata. Hihetetlen hogy használat után ÓRÁKIG érzem még azt a karamell illatot. Azt hittem hogy majd max 5percig érzem, de nem így van. Egy kellemes csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)