Cosmia

Ár:   329 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2017. május 22.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Tusfürdők

2 az 1-ben tusfürdő és sampon, melynek illatát neves nemzetközi illatszakértők fejlesztették ki.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

messin

2019. november 2.

Jó,tiszta illatú tusfürdő, nem szárít, kellemes a használata. Hajamra is jó, balzsam nélkül sem száll mosás után. Én vettem egy nagyobb kiszerelést is, mert ennyi pénzért ez ajándék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 2.

Lea2

2019. június 14.

Nagyon kellemes nyári frissítő illata van. Samponnak használva nálam csodát tesz. Hosszú hajam van, dús lesz tőle és könnyű. Samponban még nem találtam ennél jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 14.

eveartstar

2017. szeptember 22.

Tengeri fuvallat helyett, iszonyú wc spray illatú! Senkinek nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Tengeri fuvallat helyett, iszonyú wc spray illatú! Senkinek nem ajánlom!