Cosmia

Ár:   900 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2020. január 6.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Testápolás

lenochka

2020. szeptember 13.

Nem tartós az illat, fél órával később már alig érezni a bőrön ami esetemben semmiképp sem negatívum. Rendkívül kocsonyás állagú gél, rengeteg apró radírozó szemcsével amit így a negyedik használat után se tudok egyértelműen meghatározni hogy pontosan mi lehet. Talán cukor de annyira apróra őrölt, hogy a só sem zárható ki egyértelműen bár tapasztalataim szerint a só csípni szokott ez meg egyáltalán nem, maradjunk annyiban hogy valami természetes és vízben teljes mértékben (fel)oldódó!

Ami a hatékonyságot illeti közepesnek ítélem. Száraz használat mellett picit karcos érzés de nekem ez nem probléma. Számomra akkor hatásos egy radírozó termék ha érzem is a bőrömön hogy valami történik... Vizesen sem habzik fel, mégis jól eldolgozható az állaga. Nincs szárító hatása, sőt a rózsaolajnak köszönhetően valamennyire táplál és hidratált is. Egy tenyérnyi mennyiséget használok alkalmanként ami a lábszáram, kezeim és a mellkasomra elegendő.

Egyértelműen elégedett vagyok ezzel a testradírral. Rózsa illat ide vagy oda szívesen használom. Ár-érték arányban is verhetetlen pláne hogy nincs nagy választék a organikus radírozó szemcsékkel teli bőrradír palettán. Ajánlom figyelmetekbe magát a márkát mert hatalmas a választék és minden fajta bőrtípusba tartozó találhat magának minőségi összetevőkből előállított elérhető árú kozmetikumot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

krisztinafodor01

2018. március 12.

Az összetevők miatt vettem. Nagyon kellemes utána a bőröm. Az illata nekem erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Erika80

2017. december 28.

Rajongok a rózsáért és ez a testradír valami elragadó rózsa illattal rendelkezik és nagyon kellemes a használata is. Jól esik átradírozni vele a bőröm. Felfrissít és bámulatosan finom illatúvá varázsolja a bőröm. Az összetevők pedig plusz jópont számomra. Megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.