Cosmia

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: virumiru, Módosítva: 2020. május 26.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hialuronsavval hidratálja a bőrt, nem kell leöblíteni, nincs olajos hatás a használata után.

virumiru

2020. május 27.

hát ennek a terméknek nem sok értelme van🤷🏽‍♀️ kíváncsiságból vettem meg, nagyon érdekelt az állaga. abban nem is csalódtam, nekem nagyon érdekes volt, nem zselés, nem arctisztító géles, hanem ilyen fura nyálkás trutyi inkább😃 de nem sok értelme van. micellás vizes smink lemosás után használgattam, de sajnos nem éreztem azt, hogy tisztább lenne az arcom utána. két pumpányival próbálkoztam, szószerint eltűnt a kezemen meg az arcomon is, olyan érzés volt mintha sima vízzel mosakodnék. több termékkel már megvolt az érzet, de akkor sem lett frissebb érzésem utána. ha valaki csak ezzel próbálná leszedni a sminkjét, szerintem csúnyán felsülne😃 szerintem a kezemet elmosom vele vagy ilyesmi. azért kap 2 csillagot, mert irritációt, pattanást, vagy szárazságot nem okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.