Cosrx

Ár:   8950 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a HelloSkin-n 7700 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2020. június 17.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: HelloSkin, 7700 Ft

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

Ár: 7700 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 7000 , Eladó: CBlue
Állapot: Új, néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 6000 Ft , Eladó: Ichigo94
Állapot: 85%-ig van , Helyszín: Vác, Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges

Birkin22

2021. február 21.

3 hónap rendszeres használat mellett változást nem láttam, árban is elég húzós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

3 hónap rendszeres használat mellett változást nem láttam, árban is elég húzós.

matyasflora

2021. február 16.

Nagyon imádom sokat segített a mitesszereimen innentől kezdve szerintem csak BHA hámlasztókat fogok használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

bbeb

2021. február 14.

közel egy éve használom, a TO 2% szalicilsavas szérum megszűnése után találtam rá erre, azóta jóban vagyunk. mindennapi használatnál sem okozott irritációt, de heti két-három alkalom is bőven elég. könnyű, de nem túl folyós az állaga, a pumpás adagoló szuper, kicsit hidratál is, egyetlen hátránya, hogy félek, hamarabb megromlik, minthogy elfogyna :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

theylovejucc

2021. február 6.

Egyik nap belenéztem reggel a tükörbe és eldöntöttem, hogy kell valamit kezdenem azokkal a kis gonosz fekete pöttyökkel az orcámon és az orromon, minimál bár de volt jó néhány és már eléggé kezdett zavarni, így elkezdtem utánaolvasni, utánajárni mi lenne a legjobb. Egyik barátnőm ajánlotta is már korábban de akkor nem éreztem még szükségesnek annyira mint most. Azt kell hogy mondjam, minden forintot megért! b-bombbal és aPaddal használom és nem hazudok...3 használat után az összes cucc eltűnt a bőrömről. Kell egy jó hidratáló mellé az fix, mert szárít nagyon, viszont megéri, örülök hogy rátaláltam, biztosan újra veszem de ez egy jó ideig elég ugyanis nagyon kevés is hatékony belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

reka0122

2021. február 1.

Csatlakoznék azon előttem szóló társaimhoz, akik szintén imádják e terméket és ha tehetnék a heti 2-3 alkalman túl napi szinten megfürdetnék benne az arcoskájukat. Szeretem kis cucc, jóval kevesebb a miteszerem mióta használom, a mennyisége kb egy évig elég lesz, mert könnyű folyós (de nem vízszerű) állaga van, hamar beszívódik, jól elosztható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 1.

Alizka

2021. január 17.

Nekem működik, látom a változást, tisztábbak a pórusaim és így sokkal szebb a bőrképem. Az ünnepek alatt itthon voltam, no stressz, no maszkviselés, sok pihenés, és azt gondoltam, hogy, na, ha majd újraindul a mókuskerék, biztosan romlik a bőröm állapota. De nem így lett, és ezt ennek a hámlasztónak tulajdonítom. Persze, a mitesszerek 100%-át nem tünteti el, olykor még kijön ez-az, de én már ezzel is elégedett vagyok.
Hetente háromszor használom, 5%-os tejsavval, illetve nem hámlasztós napokkal felváltva. A bőröm bírja ezt, nincs irritáció. Kicsit nehezen szívódik be, nem lehet egyből utána folytatni a rutint, én általában 5-10 perc után teszem fel a következő réteget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 17.

sparksy

2021. január 15.

Sokadik BHA hámlasztóm, de mindig visszatérek hozzá, árban és hatásban számomra verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 15.

slytherclaw

2021. január 14.

Megmondom őszintén, többet vártam ettől a hámlasztótól. Október óta használom, és nem érzem úgy, hogy jelentősen befolyásolta volna a bőröm állapotát bármilyen módon. Hetente kétszer-háromszor használom, mellette használok hetente egyszer tejsavas (AHA) hámlasztót is külön napon.
A bőröm kombinált, meglehetősen érzékeny és mostanában vízhiányos is. A mitesszereimen nem rontott és nem is javított, a homlokomon lévő pici dudrokkal hol kezd valamit, hol nem, a havonta egyszer-kétszer jelentkező pattanásokra semmilyen hatással nincs. Az zavar, hogy miután felviszem, várnom kell legalább egy negyedórát a beszívódására, mert különben ledobja magáról a következő réteget (hilauronsav / hidratálókrém).
Rengeteg van a flakonban, úgyhogy ha valakinek beválik, akkor ár-érték arányban szuper. Én nem fogom újravenni, pedig papíron tökéletes lett volna a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

PrincessBell

2021. január 14.

Próbálok mindig olyan véleményt írni, ami valami leírást is ad egy vásárlás előtt álló embernek, hogy is képzelje el a használatát egy terméknek, mire számítson egy kozmetikumnál, tehát mit tapasztaltam a gyakorlatban a terméknél. Most nem megy :)
Hámlasztani 2 éve kezdtem, skinsmart leírás alapján, majd utána magam olvasgattam a témában és nem okoztam gondot még soha magamnak, pedig már a 30 %-os ikonikus TO is járt a fejemen. Rengeteg BHA hámlasztót is próbáltam, sokáig nem találtam a nekem megfelelőt. Gondolkodtam, hogy csak véleményt írok, hogy ne számítson bele az értékelésbe, de az 1 csillag jelenti a "pénzkidobás"-t. És ez nekem az volt.
Ez a termék az én bőrömön hatástalan. Sajnálom nagyon, mert jó lett volna ár/érték arányban. Semmit nem "csinált", semmi hatása nem volt a felkenésének. Fél év után azt hiszem, ezt jogosan kijelenthetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

bicitoth

2021. január 14.

Hónapokig használtam folyamatosan, de sajnos semmilyen hatást nem érzékeltem.

Hónapokig használtam folyamatosan, de sajnos semmilyen hatást nem érzékeltem.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Niacinamide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.