Cosrx

Ár:   8950 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a HelloSkin-n 7700 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2022. január 24.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: HelloSkin, 7700 Ft

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

Ár: 7700 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5900 , Eladó: Ukonilma
Állapot: Szinte teljesen tele van, Helyszín: Győr, vagy Budapest, fizetés: személyes Átvétel
Ár: 7000 Ft , Eladó: Rainbowgirl14
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta+postaköltség

eni333

2022. május 3.

1 éve hazsnálom heti 2-3 alkalommal. Nagyon szépen tisztítja és összehúzza a tág pórusaim. Ajánlom azoknak, akik miteszerekkel, pattanásokkal küzdenek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

bolgib

2022. május 2.

egy pumpával elég, sokáig kitart, én az orromon vettem észre változást, de ennyi pénzért talán talán nekem annyit nem ad...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 2.

bvril

2022. május 2.

Sajnos nekem semmit sem ért, ráadásul csak ebben a hatalmas kiszerelésben lehet kapni, így fél üveg után meguntam a várakozást. Megvettem a Revoxot, azzal nagyon hamar láttam változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 2.

PolarFox

2022. április 30.

A T-vonalam sokat tisztult, amióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

A T-vonalam sokat tisztult, amióta használom.

Tundebe

2022. április 11.

Összehasonlítás alapom nincs más BHa liquiddel mert olyan lassan fogy, és nem használom minden nap, hogy még nem sikerült elfogyasztani. Nem ad, nem is vesz el a rutinból. Az ára viszont szerintem ehhez képest magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

LivviiI

2022. március 12.

Ez nekem semmit sem csinált, muszáj lepontoznom. Nagyon kritikusan állok hozzá jellemzően minden kozmetikai termékhez mert sokszor ért már csalódás, és ehhez nagy elképzeléseket társítottam. Sajnos ahogy más is írja, kb. én is csak ellocsolni tudom, mert másra nekem nem volt jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 12.

doria_poni

2022. március 11.

Kb semmire nem jó. Ellocsolom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 11.

Kb semmire nem jó. Ellocsolom, de nem veszem újra.

Sailormoon

2022. február 11.

Nagyon szeretem a koreai dolgokat, de ez valahogy nem jött át. 4 hónapja használom, de semmilyen eredményt nem látok sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 11.

vidazs93

2022. február 10.

Több, mint fél éve használom immár, heti 2-3x (ahogy a gyártó ajánlotta), de semmilyen komoly változást nem tapasztaltam. Az pozitív, hogy az állaga nekem nagyon kellemes, könnyen eldolgozható, gyorsan beszívódik, de ennyi pénzért nem érte meg :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 10.

hnikolett

2022. január 25.

Ez volt az első hámlasztó, amit a tudatos bőrápolás kezdetekor beszereztem. Magával a termékkel semmi problémám nem volt, nem okozott sehoga irritációt. Amiért levonok egy csillagot, az inkább egyéni, ugyanis a termék kb 2/5-ét használtam el, már nem ad hozzá szinte semmit a rutinomhoz, erősebbre váltottam, így a termék nagy része áll a polcon, közel 10.000 forintért😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 25.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Niacinamide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.