Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2017. október 13.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

Ár: 6500 , Eladó: infernal
Állapot: Új, Helyszín: Mezokovesd, fizetés: Előreutalással posta
Ár: 4300 Ft , Eladó: BLili
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, Szeged, fizetés: Személyesen készpénzben vagy utalással is. Postázom is!
DuendePadme

2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Kiütéseket okozott, meglévő pattanásaimat nem kezelte. Eladtam, nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Anikoo215

2019. szeptember 24.

Sokfajta hámlasztót próbáltam már, de ennél jobb nincs! Imádom, ennél maradok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Sokfajta hámlasztót próbáltam már, de ennél jobb nincs! Imádom, ennél maradok!

AdaBeller88

2019. szeptember 17.

Érzékeny bőröm van (t-vonalban zsíros, máshol normál, mitesszeres, orr mellett tág pórusokkal), de napi 2x4 pumpát simán elbírt. Szép volt tőle a bőröm, de a mitesszerek számát nem csökkentette (2,5 hónap után mondom ezt), ellenben a kozmetikus megdicsérte a bőröm állapotát. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Nikcsy91

2019. szeptember 15.

Szépen kordában tartotta a kombinált bőrömet. Az első hámlasztòm volt, mikor ráálltam a koreai rutinra. Az egyetlen hibája számomra az, hogy a lejárati idő előtt képtelenség elhasználni még úgy is, hogy heti 2-3 alkalommal vittem fel a bőrömre. Mindennapi használatra szerintem sok lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Zsofeszka

2019. augusztus 22.

Nagyon szeretem, majdnem minden nap használom! Amikor nem, akkor az AHA-t (heti 1-2x), plusz előtte lemosó, utána esszencia, mind a Cosrx-től, és eddig (3-4 hónapja kezdtem) nagyon szereti a bőröm!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

veronka052194

2019. augusztus 13.

jól felszínre hozza a miteszereket:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

jól felszínre hozza a miteszereket:)

BLili

2019. augusztus 11.

Update: rendszeres használat mellett összehúzta a pórusaimat és tisztította is azokat. Tegnap újrarendeltem, több mint fél évre elegendő mennyiség volt a 100 ml. Ha túl gyakran használtam, tehát minden nap, akkor kiszáradt a bőröm.

A túlérzékeny, rosaceás bőröm még a pha-tól is belobbant, ennél meg egyrészt egyáltalán nem, másrészt még szebb is lett a bőrképem tőle. Nagyon meglep, a pha miatt nem mertem eddig bha-t próbálni. Az első két hétben csak heti egyszer használtam, de mára már hetente 3x használom.
1 hónapnyi használat után már láttam, hogy összébbhúzta az orromon lévő pórusokat, aminek nagyon örülök!, azonban máshol nem látok változást, ezen kívül a mitesszereimet nem tisztította. Használok mellé clay maszkot is, de az inkább árt, mint használ. Bízom benne, hogy lassan, de biztosan máshol is láthatóvá válik majd a változás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Rekaa09

2019. június 20.

Tavasszal tértem át rá, mivel a TO AHA+BHA hámlasztója fényérzékenyít az AHA miatt. A pórusokat minimalizálja, és fenntartja a bőröm szép állapotát, segít a pattanások megelőzésében. Elégedett vagyok nagyon vele, heti többször is használom. Jó kis hidratálós formula, nem szárítja a bőrt (ha mértékletesen használod). Alapdarab a rutinomban. Plusz pont a niacinamidért!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

Bettiiyy

2019. június 11.

Viszonylag sokat vártam ennek a véleménynek a megírásával, mivel ez tipikusan az a kencefice, ami nem hoz azonnali eredményt. Először még rontott is a bőröm állapotán, de ez várható volt, hiszen valahogy ki kell pucolni azt a sok betokosodott meg mindenféle pattanást. Nekem körülbelül egy hónap volt, míg a felkenés után pattanásokat okozott, de közben szépen tisztítja és ragyogóbbá teszi az arcot, és sokkal gyorsabban múlnak el az előjött pattanások. Jól lehúzza a gyulladást.
Az orromon és az államon levő miteszerek első használat után is látványosan javultak. Egy hónap után pedig a homlokon levő (nagyon-nagyon apró) miteszerek, szinte teljesen eltűntek.
Egyenletesebb bőrképet ad, hiszen a régi gumók, amik pattanás helyek voltak, azok szépen eltünedeznek. Úgyhogy ne ijedjen meg senki, ha az első 1-2 hónapban látszólag csak ront a helyzeten a BHA. Igazából pont ekkor javít a bőr állapotán, mert kipucolja a bőrből a régi szennyeződéseket, pattanásokat stb. Utána viszont csodaszép lesz tőle a bőr! (Persze, így is van, akinek nem használ vagy irritál.)
Én heti 2x használom átlagosan, szerintem nyárra ennyi pontosan elég, hiába nem fényérzékenyít. Nyaralás előtt egy héttel azért a BHA-t is abbahagyom, jobb biztosra menni. :)
Én arclemosás után szoktam felkenni - de van, hogy tonik után-, és egyszer tapasztaltam csak, hogy picit bizsergeti a bőröm, és akkor picit vastagabban kentem. Ha vékonyan kenem, semmit nem érzek, húsz percet hatni hagyom, majd folytatom a rutinomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Harcica

2019. május 20.

Orromon és homlokomon vagyok hajlamos miteszerek összeszedésére. Tökéletesen bevált, hosszabb távú használatnál eltűnteti a fekete pontocskákat, simább lett a bőröm. Felkenni nehéz, mert erősen folyik és heti 2x használat talán sok is belőle-állítólag fényre érzékenyít, ezt nem vettem észre, viszont sápadtabb lettem tőle.Enyhén csíp használat közben, gyantázás után nem ajánlott :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.