Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2017. október 13.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

Ár: 6000 , Eladó: infernal
Állapot: Új, Helyszín: Mezokovesd, fizetés: Előreutalással posta
Ár: 3000 , Eladó: ssyakaky
Állapot: párszor használt/kép, Helyszín: Kecskemét, fizetés: utalás után foxpost vagy postán maradó
BLili

2019. március 2.

Egyelőre csak egy félvélemény: a túlérzékeny, rosaceás bőröm még a pha-tól is belobbant, ennél meg egyrészt egyáltalán nem, másrészt még szebb is lett a bőrképem tőle. Nagyon meglep, a pha miatt nem mertem eddig bha-t próbálni. Viszont a pórustisztítás, -összehúzás miatt vettem meg, arról még nem tudok véleményt írni, mert csak 1 hete használom még.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

crminn

2019. február 22.

Annyi jót olvastam róla, hogy mikor megrendeltem, tűkön ülve vártam, hogy megérkezzen. Az árát sokallottam, de nem mindennapos használatra van tervezve, így elég takarékos a kiszerelés. Három hónapot adtam neki, egy lemosónak és egy hidratálónak ettől a márkától. Nos, nem vagyok elragadtatva, az biztos. Konkrétan SEMMIT nem tesz a bőrrel. A bőrproblémáim még mindig ugyanott vannak a helyükön, ahogy nekik lenni kell. Persze nem csodát vártam, de valami fejlődést, változást, bármit. Talán egy bha hámlasztó gyenge nekem, de én inkább maradok az olcsóbb, de annál inkább jól bevált termékeimnél.

crminn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 22.

domanybeatrix

2019. február 11.

Szombaton fogyott el (végre) az utolsó csepp is.
Azért adok neki három pontot, mert egy ideig nagyon jól működött, segített a problémáimon, tök szép volt a bőröm, de aztán félre kellett tennem, mert pont az ellenkező hatást váltotta ki.
Kerülgettem egy ideig, aztán győzött a tudatosabb énem, nem akartam kidobni a félig lévő flakont.
Viszont ugyanúgy jártam, hogy először klassz minden, aztán megint semmi...
Átkerült az ágyam melletti szekrényre, lefekvés előtt a karjaimra, lábfejemre kenegettem, és így fogyott el végül.
Nem fogom újravenni, más hámlasztókat fogok kipróbálni.

domanybeatrix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

Szombaton fogyott el (végre) az utolsó csepp is.
Viszont ugyanúgy jártam, hogy először klassz minden, aztán megint semmi...
Nem fogom újravenni, más hámlasztókat fogok kipróbálni.

Pirkko

2019. február 6.

Egy héten 1x használom. A COSRX AHA-jával ellentétben ez nem annyira vált be nekem. Pont miteszeres bőrre való, viszont az állam környékén minden használata után jön ki tőle miteszerem, amit nem is igazán értek. Szerintem nem venném újra, hanem keresnék egy másik BHA-t.

Pirkko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

sszilvi

2019. január 29.

Hatalmas csalódás volt számomra.
Tavaly május óta használom, de semmit sem használ.
Nem szívódik be rendesen, olajos réteget hagy maga után. A legrosszabb pedig, hogy a mitesszerekkel semmit sem csinál. Sőt, úgy érzem, sokkal tágabbak is a pórusaim.
Talán az elhalt bőrt leszedi, de ebben sem vagyok biztos, más hámlasztót még nem próbáltam.
Biztos, hogy nem veszem újra.

sszilvi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Hatalmas csalódás volt számomra.
Tavaly május óta használom, de semmit sem használ.
Biztos, hogy nem veszem újra.

Luna1024

2019. január 17.

Kb. egy éve, amikor megvettem, még nagyon szerettem: a bőröm reggelre kevésbé zsíros, hidratált, pattimentes volt a használatával, valahogy szebb volt az egész összkép... Mostanában viszont (úgy érzem) sikerült kialakítanom egy egész vállalható rutint, olyan termékekkel, amiket szeret a bőröm, és azt vettem észre, hogy azokkal nem működik együtt szépen... :( Eleve furcsa bőröm van: kombinált, T-zónában könnyen zsírosodó (ugyanakkor hámló-vízhiányos...), orcáimon normál, szám és orrom körül pici száraz foltokkal... És a "legjobb": papírforma szerint a BHA lenne a bőröm megmentője, de úgy vettem észre, hogy az AHA-savakat sokkal jobban szereti a kombinált bőröm, ezen belül is a PHA-t tartalmazó termékeket (mivel érzékeny is)... Valaki legyen kedves, és fejtse meg nekem az okát... Köszi! :D :)
Szóval, mostanában újabb kísérletet tettem ezzel a Cosrx hámlasztóval, de most sajnos egyáltalán nem vált be: úgy éreztem, hogy túl sűrű, túl olajos számomra az állaga, még így télen is. A bőröm reggelre tocsogott a zsírban, ami fura, mert régebben pont azt tapasztaltam, hogy visszaszorította a zsírosodást, szóval a fene se érti... Amúgy szépen megszabadít az elhalt hámsejtektől, a bőröm egyenletesebb és selymesebb a használatával, plusz a gyulladásokat elég látványosan lehúzza, viszont a mostanában használt Geek & Gorgeous Calm Down (a BHA + PHA-s verzió) kenterbe veri minden téren, azt egyszerűen imádja a bőröm. Ráadásul felkenve csíp is egy kicsit - igaz, nem elviselhetetlenül, és kb. csak egy percig, de akkor is... Az átlátszó csomagolást sem tartom a legszerencsésebbnek, ezért én mindig dobozában, szobahőmérsékleten tartottam, így nem lett baja.
A mennyiség elképesztően kiadós, nagyon-nagyon sokáig elég, és az ára is "megfizethető" kategória, ezért jó vétel lehet annak, aki BHA hámlasztót keres, és egy viszonylag gyengéd, de hatásos termékkel szeretné kezdeni (igen, engem egész picit csipkedett, de az átlagnál érzékenyebb bőröm van). Nagyon tetszik a minimál, szép összetevőlista, hogy alkohol- és parfümmentes, és összességében látszik, hogy a hatásosságra törekedtek, nem pedig a mutatós csomagolással akarták eladni a terméket...

Három és négy pont között vacillálok, de adok 4-et, mert nem tartom rossz vételnek egyáltalán, testre valószínűleg el is használom majd (oda jobban bevált), de nem veszem újra, maradok a G&G-nél. :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

AsteriaBrielle

2019. január 17.

Életem első kémiai hámlasztója, bevallom féltem tőle a nagyon problémás bőröm miatt. Már három hónapja használom, és imádom! Kb négy naponta használom és még ilyen gyakorisággal is tökéletesen felveszi a harcot az arcomon képződő páncéllal, mindenközben egyáltalán nem irritál. A pattanásaimat nem szüntette meg (hormonálisak, azzal nem tud mit csinálni szegény), de határozottan simább a bőröm és tisztábbak a pórusaim. Amúgy rétegzős rutin keretében használom, nem tudom pontosan elkülöníteni hogy miben segít a double cleansing és miben ez, de mindenképp hiányozna ha nem volna. :)

Ugyanitt, olvastam a reddit mélységes bugyraiban, hogy a benövő szőrszálakon is segíthet a bha, na, hát abból nekem aztán van bőven, és a radírozás sem segített rajta. Jelentem, kipróbáltam a hónaljamon. A benövő szőrszálakról még nem tudok nyilatkozni, de két napja semmi testszagom nincs. Nem vagyok az a nagyon izzadós fajta, de azért így a télikabátban a metrón le szoktam főni egy kicsit, és most semmi, csak a parfümöm illata :).

Biztos újraveszem majd :).

AsteriaBrielle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Biztos újraveszem majd :).

jnka

2018. december 16.

Nagyon szeretem, igazán hatásos. Sokkal tisztább, puhább, szebb a bőröm tőle. Eltűntette a nagy pattanásaimat, a pici miteszerek száma is jelentősen csökkent. Lányom bőrén is sokat segített. Tetszik a pumpás üveg, jól lehet adagolni. Könnyen beszívódik a bőrömbe, nem csíp egyáltalán. Heti 2-3 alkalommal használjuk.

jnka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

lillus09

2018. december 12.

Az itteni jó vélemnények alapján vettem meg, de amiért igazán megvettem azon nem segített. Több mint 1 éve használom, ez a 100 ml nagyon sok nekem. Először egy héten 2-3szor használtam, de az állam körüli miteszerek nem javultak így most már többször is, de sajnos nem csökkentette őket. Talán a nagyobb pattanásokon javított, kevesebb lett, de a miteszereken nagyon minimális változást észleltem. Elhasználom, de újra venni biztosan nem fogom. Amúgy hamar beszívódik, könnyen elkenhető.

lillus09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Myrtle

2018. december 9.

Nagyon jól bevált, örök darab lesz. Egyszerre tartja rendben a mitesszer-problémakört és hidratélja a bőrömet,
emellett gyengéd, nem irritál, és a szuper adagolónak köszönhetően gazdaságosan használható.

Myrtle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.