Cosrx

Ár:   8950 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2020. június 17.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

ginterzsofi

2020. július 31.

a picivel dragabb PC BHA gel utan ez lett a go-to hamlasztom - nem tudom meg eldonteni hogy melyiket szeretem jobban, mert a Cosrx nnagyon hatekony viszont radikalisabban is hamlaszt, szerintem sokaknak lehet tul eros es szarito a hatasa, mindenkeppen ovatosan kezdenem hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

eszterrr95

2020. július 24.

G&G cheer up hámlasztóját használtam, de szerettem volna ezt is kipróbálni. Sokkal jobb! A pattanásaim csökkentek és a gyulladásokat is szépen levitte! :) Imádom! Az államon lévő mitesszereket teljesen eltüntette! A G&G után nem volt ennyire szembetűnő eredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 24.

Angel98

2020. július 22.

Harmadik hete használom, és bár még látható eredmény csekély van a mitesszereket tekintve, mégis érzetre a bőröm sokkal puhább lett és hidratáltabb, és ahol eddig hámlott a bőröm, ott most teljesen megszűnt a hámlás, és teljesen eltüntette az elhalt hámsejteket az arcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 22.

nanorci

2020. július 1.

Nagyon szeretem, szuperül bevált! Régóta használom, csak dícsérni tudom. Nem egyik napról a másikra, de kb. 1 hónap alatt sokkal kevesebb mitesszerem volt, nem voltak észrevehetőek a pórusaim, szuperül kipucolta az orrom és a T-vonalamat is heti 1-2 használat mellett. Gyulladt pattanásokat is pikk-pakk lehúzta, aztán egyre kevesebb lett azokból is. Azóta használok más termékeket is, retinolt, niacinamidot, azok is segítettek a zsírosodásban, pattanásokban, stb., de ezt a BHA- most is heti szinten használom, mert érzem a negatív hatását, ha elhagyom. Az állaga folyós, de szerintem könnyű felvinni, praktikus a pumpa, és egy fél életre elég, heti használat mellett!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

orchidea8627

2020. június 29.

Nagyon szépen rendben tartja a bőrömet miközben nem szárítja szét. A mitesszereimet nem szüntette meg teljesen, erre nem is számította, viszont jóval kevesebb gyulladt pattanásom van mióta használom. Nem irritál és kellemes a használata is, nem csíp, nem éget. Elégedett vagyok vele, tartja amit ígér, a bőröm felszíne is egyenletesebb és simább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Juckos

2020. június 24.

Kb 1 hete kezdtem el használni és azóta piros, gyulladt pattik jelentek meg az állkapocs csontom körül és gyanítom ettől a terméktől. Persze 1 hét után még korai ítélkezni, ezért jövök majd updatelni, lehet ez csak kezdeti rosszabbodás. Hát majd kiderül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

cintialaura

2020. június 16.

Az előtte íróhoz hasonlóan a pattanásokkal semmit sem kezdett, viszont úgy érzem mintha több mitesszererem volt amíg használtam. Előbbiekre tökéletesen bevált a teafaolaj is, így nekem kicsit csalódás volt ez a termék. Egy másik márka hámlasztó lapocskái jobban beváltak, AHA-val kombinálva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 16.

dkitti87

2020. június 16.

Nem rossz, hatásos is, lehúzza a pattanasokat, de a mitesszerekkel ez sem bánik el az arcomon. Előtte a PC BHA-t használtam, és semmivel sem erősebb ez a termek mint a PC, olvastam h másfajta a szalicilsav benne ami gyengébb, ezért ez 4%-os ami ugyan olyan erős mint a PC 2% bhaja. Ami tetszik benne az a pumpas kiszerelés, nem volt olcsóbb sem sokkal mint a PC, így én azt fogom újra venni, hatasosabbnak érzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

cattitude

2020. június 8.

kérdés nélkül a cosrx a kedvenc kozmetikai márkám, nemcsak koreai, hanem globális viszonylatban is. ezt a terméket több, mint két éve használom és sokkal, de sokkal szebb az arcbőröm. ha nem vagyok lusta, 2-3 naponta használom esténként, ezeken a napokon AHA hámlasztót nem kenek fel. színtelen, enyhe szagú folyadék. engem sosem csípett és irritálni sem irritál. a szám szélén lévő ezeréves mitesszereket olyan szépen kilökdöste, hogy öröm volt nézni. az orromon lévő sf-ekkel is felveszi a harcot, egy jó BHA kezelés után egy zsírkiszippantó tisztító maszk után azok is kiesnek a pórusaimból. sima, tiszta, hidratált arc a végeredmény, ha ezt a terméket használom. az inci kiváló, se parfüm, se hülye illóolajok nincsenek benne. ár-érték arányban kiváló, sőt, ennyi termék talán kicsit sok is, a testemre is szoktam kenegetni, hogy elfogyjon.

update: egy ideje nem használom, mert vagy hámlasztó korongokat, vagy az ordinary 30%-os hámlasztóját használom, de múlt héten megláttam az Aréna dm polcain néhány másik cosrx termékkel együtt, szóval lehet újraveszem hamarosan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

zengopitypang

2020. május 25.

Imádooom! Most értem a második üveg aljára, szóval a véleményem megalapozott :D kb 3 éve hámlasztok, eddig ez a kedvenc bha-m. Használtam már PC-t, és G&G-t is, de a változás ennél a legszembetűnőbb. Az orrom folyamatos ( és kitartó! ) használat után szinte teljesen kitakarítja. Kísérletező típus vagyok, de ezt szerintem nem fogom lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.