Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2017. október 13.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

kerteszke

2019. október 28.

Nagyon jó termék, leviszi a pattanásokat, plusz ha bajuszszedés után pár napig kenegetem vele a szám környékét, nem pattog ki egyáltalán. Tesóm a lábára használja epilálás után, sokat segít rajta. Biztos, hogy újra veszem. Nekem az AHA nem jött be, de ez, ha nem is egy csodaszer, sokat tud!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

melanie500

2019. október 25.

Nem szerettem ezt a hámlasztónak nevezett valamit. Szerencsére ajándékba kaptam, de így is kidobtam a fél üveggel. Minden egyes használat után még több mitesszerem jött elő-olyanok is, amik addig ott se voltak! - nem győztem nyomkodni őket, a gyulladást szinte sose vitte le-pedig a bha elvileg gyulladáscsökkentő is. Szebb vagy tisztább sem lett a bőrképem. Az állaga tetszett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

DuendePadme

2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Kiütéseket okozott, meglévő pattanásaimat nem kezelte. Eladtam, nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Anikoo215

2019. szeptember 24.

Sokfajta hámlasztót próbáltam már, de ennél jobb nincs! Imádom, ennél maradok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Sokfajta hámlasztót próbáltam már, de ennél jobb nincs! Imádom, ennél maradok!

AdaBeller88

2019. szeptember 17.

Érzékeny bőröm van (t-vonalban zsíros, máshol normál, mitesszeres, orr mellett tág pórusokkal), de napi 2x4 pumpát simán elbírt. Szép volt tőle a bőröm, de a mitesszerek számát nem csökkentette (2,5 hónap után mondom ezt), ellenben a kozmetikus megdicsérte a bőröm állapotát. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Nikcsy91

2019. szeptember 15.

Szépen kordában tartotta a kombinált bőrömet. Az első hámlasztòm volt, mikor ráálltam a koreai rutinra. Az egyetlen hibája számomra az, hogy a lejárati idő előtt képtelenség elhasználni még úgy is, hogy heti 2-3 alkalommal vittem fel a bőrömre. Mindennapi használatra szerintem sok lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Zsofeszka

2019. augusztus 22.

Nagyon szeretem, majdnem minden nap használom! Amikor nem, akkor az AHA-t (heti 1-2x), plusz előtte lemosó, utána esszencia, mind a Cosrx-től, és eddig (3-4 hónapja kezdtem) nagyon szereti a bőröm!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

veronka052194

2019. augusztus 13.

jól felszínre hozza a miteszereket:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

jól felszínre hozza a miteszereket:)

BLili

2019. augusztus 11.

Update: rendszeres használat mellett összehúzta a pórusaimat és tisztította is azokat. Tegnap újrarendeltem, több mint fél évre elegendő mennyiség volt a 100 ml. Ha túl gyakran használtam, tehát minden nap, akkor kiszáradt a bőröm.

A túlérzékeny, rosaceás bőröm még a pha-tól is belobbant, ennél meg egyrészt egyáltalán nem, másrészt még szebb is lett a bőrképem tőle. Nagyon meglep, a pha miatt nem mertem eddig bha-t próbálni. Az első két hétben csak heti egyszer használtam, de mára már hetente 3x használom.
1 hónapnyi használat után már láttam, hogy összébbhúzta az orromon lévő pórusokat, aminek nagyon örülök!, azonban máshol nem látok változást, ezen kívül a mitesszereimet nem tisztította. Használok mellé clay maszkot is, de az inkább árt, mint használ. Bízom benne, hogy lassan, de biztosan máshol is láthatóvá válik majd a változás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Rekaa09

2019. június 20.

Tavasszal tértem át rá, mivel a TO AHA+BHA hámlasztója fényérzékenyít az AHA miatt. A pórusokat minimalizálja, és fenntartja a bőröm szép állapotát, segít a pattanások megelőzésében. Elégedett vagyok nagyon vele, heti többször is használom. Jó kis hidratálós formula, nem szárítja a bőrt (ha mértékletesen használod). Alapdarab a rutinomban. Plusz pont a niacinamidért!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.