Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2017. október 13.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

Bettiiyy

2019. június 11.

Viszonylag sokat vártam ennek a véleménynek a megírásával, mivel ez tipikusan az a kencefice, ami nem hoz azonnali eredményt. Először még rontott is a bőröm állapotán, de ez várható volt, hiszen valahogy ki kell pucolni azt a sok betokosodott meg mindenféle pattanást. Nekem körülbelül egy hónap volt, míg a felkenés után pattanásokat okozott, de közben szépen tisztítja és ragyogóbbá teszi az arcot, és sokkal gyorsabban múlnak el az előjött pattanások. Jól lehúzza a gyulladást.
Az orromon és az államon levő miteszerek első használat után is látványosan javultak. Egy hónap után pedig a homlokon levő (nagyon-nagyon apró) miteszerek, szinte teljesen eltűntek.
Egyenletesebb bőrképet ad, hiszen a régi gumók, amik pattanás helyek voltak, azok szépen eltünedeznek. Úgyhogy ne ijedjen meg senki, ha az első 1-2 hónapban látszólag csak ront a helyzeten a BHA. Igazából pont ekkor javít a bőr állapotán, mert kipucolja a bőrből a régi szennyeződéseket, pattanásokat stb. Utána viszont csodaszép lesz tőle a bőr! (Persze, így is van, akinek nem használ vagy irritál.)
Én heti 2x használom átlagosan, szerintem nyárra ennyi pontosan elég, hiába nem fényérzékenyít. Nyaralás előtt egy héttel azért a BHA-t is abbahagyom, jobb biztosra menni. :)
Én arclemosás után szoktam felkenni - de van, hogy tonik után-, és egyszer tapasztaltam csak, hogy picit bizsergeti a bőröm, és akkor picit vastagabban kentem. Ha vékonyan kenem, semmit nem érzek, húsz percet hatni hagyom, majd folytatom a rutinomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Harcica

2019. május 20.

Orromon és homlokomon vagyok hajlamos miteszerek összeszedésére. Tökéletesen bevált, hosszabb távú használatnál eltűnteti a fekete pontocskákat, simább lett a bőröm. Felkenni nehéz, mert erősen folyik és heti 2x használat talán sok is belőle-állítólag fényre érzékenyít, ezt nem vettem észre, viszont sápadtabb lettem tőle.Enyhén csíp használat közben, gyantázás után nem ajánlott :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

weiwei

2019. május 14.

Erősen pattanásos bőröm miatt próbáltam ki, mert olyan sok jót olvastam róla.
Semmit, de semmit nem használt. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Erősen pattanásos bőröm miatt próbáltam ki, mert olyan sok jót olvastam róla.
Semmit, de semmit nem használt. :(

umpalumpa

2019. május 2.

17.11.02.:
Nem vált be egész arcra, mint hámlasztó, viszont amikor jön egy hidegebb időszak és kiszikkad a képem, akkor érdemes krém alá tennem, mert jól feltölti a felső réteget. Ezen kívül meggyötört pattanások gyógyulását segíti és összehúzza a sebet, vérzést csillapít helyileg pöttyözve. Kimérve vettem itt a piacon és bőven elég az a pár ml. A teljes adag rám romlana. Olyan 3 és fél csillagot ér nekem.

Friss:
Először is a fentieket olvasva simán adhattam volna 4-est. Most javítok.
Valami megváltozott. Nem a termék, hanem a bőröm. Rendszeresen használom (kb. heti 2-3 alkalommal), nem csak a fenti funkciókban. Látom végre a különbséget. Jön a szebb bőrkép, szűkebbnek látszó pórusok, egyelőre (tavasz) kevesebb olaj-termelés. Emellett még mindig érzem a hidratáló hatását is.Örülök, hogy tovább kísérleteztem vele és most már meg is tartom a rutinomban. Mehet az 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

17.11.02.:

Friss:
Először is a fentieket olvasva simán adhattam volna 4-est. Most javítok.

adrii1223

2019. április 27.

Nekem leginkább az orromon és az államon volt sok kicsi zavaró miteszer amit semmivel sem tudtam eltüntetni. Mindig gondosan ápoltam a bőrömet de kicsit nagyobbak voltak a pólusaim mint kellett volna. Első használat után, mire reggel felkeltem, meglepődve tapasztaltam hogy nagyon sok kis miteszer eltűnt, a bőröm sima és sokkal egyenletesebb. Szóval nagyon meglepődtem. Ez még csak az első használat volt, a következőt majd jövő héten iktatom be. Kíváncsian várom a további fejleményeket is, de eddig nagyon meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

deezsina

2019. április 12.

Sokáig vártam az értékeléssel, egy hónapja már biztosan használom kb heti kétszer, mert AHA és retinol mellé nem fér be gyakrabban. Még mindig bízom abban, hogy a BHA segíteni fog nekem, de sajnos ettől a terméktől sem látok semmi érdemleges pozitív változást. A hidratáló része rendben van, de sajnos a mitesszerek számát nem csökkenti, ugyanolyan gyakran visszajönnek. Problémát nálam nem okozott. Sajnos a retinollal nem tudom egyszerre használni, talán ha jön a nyár és az AHA-t elhagyom, akkor majd gyakrabban (minden másnap) tudom használni, nem tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

crminn

2019. február 22.

Annyi jót olvastam róla, hogy mikor megrendeltem, tűkön ülve vártam, hogy megérkezzen. Az árát sokallottam, de nem mindennapos használatra van tervezve, így elég takarékos a kiszerelés. Három hónapot adtam neki, egy lemosónak és egy hidratálónak ettől a márkától. Nos, nem vagyok elragadtatva, az biztos. Konkrétan SEMMIT nem tesz a bőrrel. A bőrproblémáim még mindig ugyanott vannak a helyükön, ahogy nekik lenni kell. Persze nem csodát vártam, de valami fejlődést, változást, bármit. Talán egy bha hámlasztó gyenge nekem, de én inkább maradok az olcsóbb, de annál inkább jól bevált termékeimnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 22.

domanybeatrix

2019. február 11.

Szombaton fogyott el (végre) az utolsó csepp is.
Azért adok neki három pontot, mert egy ideig nagyon jól működött, segített a problémáimon, tök szép volt a bőröm, de aztán félre kellett tennem, mert pont az ellenkező hatást váltotta ki.
Kerülgettem egy ideig, aztán győzött a tudatosabb énem, nem akartam kidobni a félig lévő flakont.
Viszont ugyanúgy jártam, hogy először klassz minden, aztán megint semmi...
Átkerült az ágyam melletti szekrényre, lefekvés előtt a karjaimra, lábfejemre kenegettem, és így fogyott el végül.
Nem fogom újravenni, más hámlasztókat fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

Szombaton fogyott el (végre) az utolsó csepp is.
Viszont ugyanúgy jártam, hogy először klassz minden, aztán megint semmi...
Nem fogom újravenni, más hámlasztókat fogok kipróbálni.

Pirkko

2019. február 6.

Egy héten 1x használom. A COSRX AHA-jával ellentétben ez nem annyira vált be nekem. Pont miteszeres bőrre való, viszont az állam környékén minden használata után jön ki tőle miteszerem, amit nem is igazán értek. Szerintem nem venném újra, hanem keresnék egy másik BHA-t.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

sszilvi

2019. január 29.

Hatalmas csalódás volt számomra.
Tavaly május óta használom, de semmit sem használ.
Nem szívódik be rendesen, olajos réteget hagy maga után. A legrosszabb pedig, hogy a mitesszerekkel semmit sem csinál. Sőt, úgy érzem, sokkal tágabbak is a pórusaim.
Talán az elhalt bőrt leszedi, de ebben sem vagyok biztos, más hámlasztót még nem próbáltam.
Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Hatalmas csalódás volt számomra.
Tavaly május óta használom, de semmit sem használ.
Biztos, hogy nem veszem újra.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.